StoryEditor

Powered by Kramp: pierwsze sklepy już działają

Zapowiedziana hucznie w czerwcu br. koncepcja tworzenia ponad 300 sklepów pod szyldem Powered by Kramp przynosi owoce. Nad Wisłą funkcjonują już dwa sklepy rolniczo-techniczne, w których transformacje zaangażował się Kramp.
10.10.2022., 12:10h
Pierwszy specjalistyczny sklep rolniczo-techniczny pod szyldem Powered by Kramp powstał w Gostyninie w woj. mazowieckim. Placówka handlowa w Gostyninie ma powierzchnię 250 m2 i oferuje kompleksowy asortyment dla gospodarstw rolnych, gospodarstwa domowego i ogrodu. Sklep jest samoobsługowy, co zapewnia klientom swobodę i komfort zakupów. W razie potrzeby pomocą w doborze potrzebnych części służą doświadczeni pracownicy, sprzedawcy sklepu. 


Tworzona sieć sklepów Powewred by Kramp w niedalekiej przyszłości ma zastąpić sklepy Grene (właścicielem marki Grene jest Kramp – hurtowy dostawca części zamiennych).

Więcej o nowej koncepcji sklepów Powered by Kramp przeczytasz TUTAJ.


Pierwszy rebranding z Grene na Powered by Kramp
W Lipnie w woj. kujawsko-pomorskim nastąpiła pierwsza w Polsce zmiana logo sklepu z Grene na Powered by Kramp. Sklep Grene w Lipnie funkcjonował od 2014 r. na zasadzie franczyzy. Właściciel sklepu postawił na zacieśnienie współpracy z Kramp na dwa lata przed zakończeniem umowy franczyzowej. Właściciel sklepu twierdzi, że sukces w branży sprzedaży części zamiennych i akcesoriów dla gospodarstw rolnych tkwi w zaangażowaniu w prowadzenie sklepu i doborze odpowiedniej kadry sprzedawców.
Kramp informował, że wraz z tworzeniem sieci sklepów Powered by Kramp powstanie 5 flagowych centrów handlowych Powered by Kramp zlokalizowanych w różnych częściach Polski. Otwarcie pierwszego takiego centrum planowane jest na I kwartał 2023 r. Będziemy informować Was o tym na bieżąco.
Dawid Konieczka
Autor Artykułu:Dawid Konieczka

redaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
15. kwiecień 2024 07:45