Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Powered by Kramp: pierwsze sklepy już działają

Obrazek

Zapowiedziana hucznie w czerwcu br. koncepcja tworzenia ponad 300 sklepów pod szyldem Powered by Kramp przynosi owoce. Nad Wisłą funkcjonują już dwa sklepy rolniczo-techniczne, w których transformacje zaangażował się Kramp.

Dawid Konieczka10 października 2022, 12:12
Pierwszy specjalistyczny sklep rolniczo-techniczny pod szyldem Powered by Kramp powstał w Gostyninie w woj. mazowieckim. Placówka handlowa w Gostyninie ma powierzchnię 250 m2 i oferuje kompleksowy asortyment dla gospodarstw rolnych, gospodarstwa domowego i ogrodu. Sklep jest samoobsługowy, co zapewnia klientom swobodę i komfort zakupów. W razie potrzeby pomocą w doborze potrzebnych części służą doświadczeni pracownicy, sprzedawcy sklepu. 


Tworzona sieć sklepów Powewred by Kramp w niedalekiej przyszłości ma zastąpić sklepy Grene (właścicielem marki Grene jest Kramp – hurtowy dostawca części zamiennych).

Więcej o nowej koncepcji sklepów Powered by Kramp przeczytasz TUTAJ.


Pierwszy rebranding z Grene na Powered by Kramp
W Lipnie w woj. kujawsko-pomorskim nastąpiła pierwsza w Polsce zmiana logo sklepu z Grene na Powered by Kramp. Sklep Grene w Lipnie funkcjonował od 2014 r. na zasadzie franczyzy. Właściciel sklepu postawił na zacieśnienie współpracy z Kramp na dwa lata przed zakończeniem umowy franczyzowej. Właściciel sklepu twierdzi, że sukces w branży sprzedaży części zamiennych i akcesoriów dla gospodarstw rolnych tkwi w zaangażowaniu w prowadzenie sklepu i doborze odpowiedniej kadry sprzedawców.
Kramp informował, że wraz z tworzeniem sieci sklepów Powered by Kramp powstanie 5 flagowych centrów handlowych Powered by Kramp zlokalizowanych w różnych częściach Polski. Otwarcie pierwszego takiego centrum planowane jest na I kwartał 2023 r. Będziemy informować Was o tym na bieżąco.


Picture of the author
Autor Artykułu:Dawid Konieczka
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)