StoryEditor

Żniwa i siew już 4 lipca w Nagradowicach! Różne technologie na jednym polu

Już na początku tegorocznych żniw, 4 lipca w Nagradowicach k. Poznania, zespoły top agrar Polska i profi zorganizują kolejny raz pokazy polowe "Żniwa i siew z top agrar i profi", podczas których będzie można zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w pracy.
09.06.2023., 14:06h

Program pokazów, które odbędą się na polach Poznańskiej Hodowli Roślin w Tulcach obejmuje: omłot jęczmienia ozimego, prasowanie słomy, uprawę ścierniska (brony mulczowe, talerzowe i kultywatory), orkę, siew (siewniki mechaniczne, pneumatyczne, punktowe, strip-till i do siewu bezpośredniego), pokaz ładowarek teleskopowych i przyczep (skorupowe, przeładunkowe, burtowe).

W odpowiedzi na wymagania polityki rolnej, w tym roku szczególną uwagę poświęcimy nowym maszynom do ultrapłytkiej uprawy ścierniska i siewu międzyplonów. W Nagradowicach zamierzamy też zaprezentować sprzęt do pielenia międzyrzędzi, zarówno w wersji zaczepianej za ciągnikiem, jak i autonomicznej.

Ze szczegółami prezentowanych maszyn zapoznać się będzie można w części wystawienniczej, gdzie czekać też będą firmy oferujące środki do produkcji.

Zapraszamy! Zapisy na zniwa.topagrar.pl

Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
02. marzec 2024 07:58