StoryEditor

Agrorewolucje: nowy program dla rolników poprowadzą Bardowscy!

Nie ważne ile masz hektarów i jakie masz maszyny, możesz wziąć udział w konkursie i wygrać 100 tyś. zł!
11.05.2018., 16:05h
Anna i Grzegorz Bardowscy są znani z programu "Rolnik szuka żony", już niedługo poprowadzą program skierowany do rolników, który sfinansują firmy Intermag, Grupa Azoty i Ciech Sarzyna. 
Agrorewolucje to program internetowy rozrywkowo- edukacyjny, w którym może wziąć udział każde gospodarstwo rolne - to małe i to duże. 
Koncepcją programu jest rewolucja w słabo prosperujących gospodarstwach poprzez kompleksową pomoc - dostarczenie nawozów, środków ochrony roślin i biostymulatorów wzrostu przez w.w. firmy i doradztwo ekspertów, a także Grzegorza i Anny Bardowskich.
Celem jest demonstracja kolejnych zabiegów agrotechnicznych przeprowadzanych przez cały okres wegetacyjny roślin, poprawa dochodowości i efektywności użytkowania roślin, a tym samym zwiększenie plonów i zysków z produkcji roślinnej. 
- Nie chcemy być jedynie dostarczycielem nawozów, ale chcemy dostarczać technologię i wiedzę - mówił podczas konferencji w siedzibie Ciech Sarzyna w Warszawie Sławomir Zając z Grupy Azoty. 

Będzie to pierwsza edycja programu, a sponsorzy mają nadzieję, że nie ostatnia. Program ma pokazać nie tylko jak nawozić i opryskiwać, ale również jak przeprowadzać siew,  wszelkie zabiegi agrotechniczne i zbiory, aby zwiększyć dochodowość polskiego rolnika. 

Jak zgłosić się do programu?

Aby zgłosić się do programu należy wejść na stronę internetową www.agrorewolucje.pl, wypełnić ankietę i dosłać minutowy filmik o swoim gospodarstwie.

 
Zgłoszenia trwają tylko do 16 czerwca 2018 r., także nie zostało wiele czasu!
Sponsorzy wraz z Anną i Grzegorzem Bardowskimi wybiorą 5 gospodarstw, do których pojadą z kamerą. Spośród nich zostaną wybrane trzy (dwa wybrane przez sponsorów, trzecie przez głosy internautów). Bardowscy będą odwiedzać uczestników programu co dwa tygodnie, doglądać postępów i doradzać w miarę potrzeby. 

Kiedy obejrzymy pierwszy odcinek?

Pierwszy odcinek zobaczymy na kanale AGROREWOLUCJI, na Youtub.com już jesienią tego roku, wraz z pierwszymi zabiegami agrotechnicznymi. Obserwacja uczestników przez kanał na Youtube.com (odcinki programu), Facebook.pl i Instagram (na bieżąco podawane informacje co dzieje się w gospodarstwach) będzie trwała aż do zbiorów i wyboru zwycięzcy. W sumie laureaci konkursu mogą wygrać nagrody za kwotę 100 tyś. zł. 
- Nie ważne ile masz hektarów i jakie masz maszyny, ten program jest dla Ciebie - zachęcali rolników wspólnie Anna i Grzegorz Bardowscy podczas konferencji. 

dkol
Dorota Kolasińska
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska Redaktorka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
25. luty 2024 13:23