Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.plZaloguj
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Bogdan Konopka Głównym Lekarzem Weterynarii

Obrazek

Zgodnie z wczorajszymi przypuszczeniami stanowisko Głównego Lekarza Weterynarii objął Bogdan Konopka. Dzisiaj minister Ardanowski wręczył mu akt powołania. 

Dorota Kolasińska7 maja 2019, 09:52
Wczoraj na Twitterze Michała Kołodziejczaka, lidera AgroUnii pojawił się wpis dotyczący przypuszczeń nadchodzących zmian na stanowisku Głównego Lekarza Weterynarii.

Dzisiaj możemy z całą pewnością potwierdzić te zmiany, ponieważ Minister Ardanowski wręczył niedawno akt powołania na stanowisko GLW Bogdanowi Konopce. 

W uroczystości uczestniczył sekretarz stanu Szymon Giżyński, który w ramach podziału kompetencji w Kierownictwie resortu  rolnictwa nadzoruje działalność Inspekcji Weterynaryjnej.

Przed Głównym Lekarzem Weterynarii stoją ogromne wyzwania, bo w rolnictwie ostatnio dużo się dzieje, wysokie oczekiwania mają zarówno pracownicy Inspekcji, ale także sami rolnicy i przetwórcy.

Wraz z tą zmianą wszyscy mają nadzieję na poprawę sytuacji w polskim rolnictwie, a także wizerunku naszej żywności na arenie światowej, ale także wśród naszych konsumentów. 

dkol

Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy