Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Groźny pożar dużej chlewni pod Gdańskiem

Obrazek

Duża chlewnia stanęła w ogniu dziś przed południem przy ul. Browarowej w Semlinie w powiecie starogardzkim. – Prosimy o wybranie alternatywnej trasy i zachowanie ostrożności – apelowali o omijanie tego miejsca strażacy z Semlina.

Karol Pomeranek12 października 2022, 15:15
Na miejsce zdarzenia – jak donosi „Dziennik Bałtycki” – zadysponowano aż dziewięć zastępów straży pożarnej. Ratownicy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim, jak również strażacy ochotnicy z okolicznych OSP mieli utrudnione zadanie, gdyż ogień trawił już cały obiekt o wymiarach czterdzieści na dziesięć metrów. Ponadto musieli oni zabezpieczyć sąsiadujący z chlewnią budynek mieszkalny, by żywioł się tam nie rozprzestrzenił.

Na szczęście skończyło się tylko na stratach materialnych i nikt nie został poszkodowany

– UWAGA! W związku z działaniami służb na miejscu zdarzenia mogą występować problemy z przejazdem drogą utwardzoną na trasie KRĄG – SEMLIN. Prosimy o wybranie alternatywnej trasy i zachowanie ostrożności – apelowali w mediach społecznościowych strażacy z Semlina.

Fot. OSP Semlin


Picture of the author
Autor Artykułu:Karol Pomeranek
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)