Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

„Kupuj świadomie” – nowa inicjatywa Ministerstwa Rolnictwa

Obrazek

Czy pochodzenie kupowanych produktów spożywczych jest dla Ciebie ważne? Może dbasz o to, co jesz bądź sprawdzasz oznaczenia zamieszczone za opakowaniach kupowanych produktów? Jeśli tak to inicjatywa Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi jest właśnie dla Ciebie. 

27 marca 2019, 13:59

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi poprzez inicjatywę „Kupuj świadomie” chce zachęcić konsumentów do kupowania polskich produktów, wytwarzanych na bazie krajowych surowców, pochodzących od lokalnych rolników. Produkt polski to produkt unikalny, wyjątkowy dzięki swojemu miejscu pochodzenia i wieloletniej tradycji wyrobu. 

Prawie każdy pamięta smak świeżo zerwanego jabłka z sadu, jajek przyniesionych wprost od kury bądź pachnącego chleba z miodem. Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi przez swoją inicjatywę chce przypomnieć wszystkim konsumentom jak ważne jest wspieranie tego, co nasze polskie. 

kk

Żródło: www.gov.pl 



Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)