StoryEditor

Niedziela na Agro Show 2021: odwiedź nas koniecznie!

To już ostatnia szansa żeby odwiedzić nasze stoisko top agrar Polska podczas targów Agro Show 2021 w Bednarach! Dzisiaj mamy dla Was przygotowane kolejne, wspaniałe atrakcje - nie możesz tego przegapić! 
26.09.2021., 10:09h
To już ostatni dzień na targach Agro Show 2021 w Bednarach i jednocześnie ostatni gwizdek na odwiedziny naszego stoiska w alejce B nr. 234. Agro Show od lat jest postrzegane jako jedna z najciekawszych imprez w Polsce, podczas, której masz możliwość obejrzeć nowoczesne maszyny rolnicze, zapoznać się z najnowszą ofertą firm obsługujących sektor rolniczy. To także okazja do spotkań biznesowych, ale również świetnej zabawy. Dlatego jeżeli będziesz w Bednarach: koniecznie wpadnij do nas, bo w niedzielę przygotowaliśmy dla Was świetne atrakcje, niespodzianki i konkursy. Będzie się działo!

Nie może Cię zabraknąć, koniecznie wpadnij, chociaż na chwilę i weź udział w konkursach, napij się z nami pysznej kawy, porozmawiaj z ekspertami i zobacz na żywo odpicowanego Ursusa. Na scenie pojawią się gorące dziewczyny prezentując umiejętności taneczne. 

Nowością tegorocznej wystawy jest to, że plany wystawy oraz katalog dostępne są tylko w formie online. Dostępna jest aplikacja AGRO SHOW, która można pobrać za darmo ze sklepu Google Play i App Store. W niej dostępne będą katalog i plan, a także wiele innych informacji dotyczących wydarzenia. 

Zapraszamy na stoisko top agrar Polska!

Jak zwykle mamy dla Was sporo atrakcji, m. in:

  • zabawy zręcznościowe z nagrodami,
  • pokaz grupy tanecznej,
  • pokaz wyremontowanego Ursusa 1204 DE LUXE,
  • tradycyjna grochówka i pyszna kawa.

Znajdziecie nas w sektorze B stoisko nr 234 - szukajcie na horyzoncie flagi top agrar Polska.

Sprawdź jak było w piątek oraz w sobotę
Mamy już za sobą pierwsze konkursy związane z naszym odpicowanym Ursusem 1204 de luxe, którego po raz ostatni można obejrzeć na żywo na naszym stoisku. Pierwsi wygrani po targach spacerują już w naszych zielonych czapeczkach top agrar Polska. Mogliśmy także posłuchać ciekawej prelekcji na temat uprawy w soi w Polsce, o której opowiedzieli redaktorzy top agar Polska Jacek Daleszyński i Tomasz Czubiński. 

Nasi czytelnicy mają możliwość sprawdzenia się w różnych dyscyplinach sportowych - refleksomierz, dart czy wiszenie na drążku, ale nie tylko, bo już kolejny raz tradycyjnie na scenie pojawili się mężczyźni rywalizujący w naszej ulubionej dyscyplinie "wiadringu". Muszą jak najdłużej utrzymać na rozpostartych ramionach dwa wiadra wypełnione top agrarami. 
Wygrał Jarek, utrzymując w powietrzu wiadra ponad 5 minut! Gratulujemy!


Dorota Kolasińska
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska Redaktorka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
25. luty 2024 13:21