StoryEditor

Sobota na Agro Show 2021: zapraszamy na nasze stoisko!

Wybieracie się na targi Agro Show 2021 w sobotę? Czekamy na Was na stoisku nr 234 w sektorze B! Jakich atrakcji możecie się spodziewać?
25.09.2021., 10:09h

Wczoraj rozpoczęliśmy tegoroczne Agro Show, które trwa trzy dni - do niedzieli 26 września. Formuła otwartej wystawy sprawdza się od lat, bo daje doskonałe możliwości prezentacji każdemu wystawcy. A tych, jak w poprzednich latach, będzie kilkuset. Wśród nich najważniejsi gracze rynku maszyn i urządzeń rolniczych, środków produkcji i wyposażenia gospodarstw. Pojawi się kilkudziesięciu wystawców z zagranicy: m.in. z Niemiec, Francji, Holandii, Ukrainy, Finlandii, Włoch, czy Skandynawii. Kolejny raz, dzięki obecności najistotniejszych krajowych i zagranicznych firm działających w branży rolnej, rolnicy będą mieli możliwość w jednym miejscu zobaczyć i porównać oferty różnych producentów i zaplanować przyszłe inwestycje w swoich gospodarstwach. 

Przypominamy, że wstęp na wystawę o raz parkingi tradycyjnie będą bezpłatne. Organizator, jak zawsze, przygotował program dofinansowanie przyjazdów grupowych. Informacje na ten temat można uzyskać na stronie internetowej www.agroshow.pl.

Nowością tegorocznej wystawy jest to, że plany wystawy oraz katalog dostępne są tylko w formie online. Dostępna jest aplikacja AGRO SHOW, która można pobrać za darmo ze sklepu Google Play i App Store. W niej dostępne będą katalog i plan, a także wiele innych informacji dotyczących wydarzenia. 

Zapraszamy na stoisko top agrar Polska!

Jak zwykle mamy dla Was sporo atrakcji, m. in:

  • zabawa zręcznościowa z nagrodami,
  • pokaz grupy tanecznej,
  • pokaz wyremontowanego Ursusa 1204 DE LUXE,
  • tradycyjna grochówka i pyszna kawa.

Znajdziecie nas w sektorze B stoisko nr 234 - szukajcie na horyzoncie flagi top agrar Polska.
Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
25. luty 2024 12:45