Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.plZaloguj
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Remont i budowa: koszty materiałów rosną, które z nich wybrać?

Obrazek

To trudny czas na podejmowanie inwestycji. Koszty stali, blachy, płyt warstwowych, styropianu czy drewna wzrosły nawet o kilkadziesiąt procent, a koszty wykonania robót również drożeją. Niektóre prace można wykonać samodzielnie. Jakie materiały wybrać i jak się zabrać za budowę albo remont?

26 października 2021, 11:48

Jeśli przymierzasz się do remontu czy budowy domu lub budynków gospodarczych lub inwentarskich, warto się do tego odpowiednio przygotować i zapoznać się z nowinkami technicznymi, cenami materiałów i robocizny oraz dostępnymi możliwościami oraz alternatywami. Na rynku mamy bogatą ofertę firm i trudno czasami podjąć właściwą decyzję, co jest lepsze, a co gorsze w naszym przypadku.

W naszej najnowszej publikacji „Remont i budowa” dowiesz się m.in. czym najlepiej zaizolować poddasze – wełną, pianą czy styropianem i ile to kosztuje, jak zamontować bramę garażową, jakie hale namiotowe sprawdzą się w gospodarstwie, gdzie utrzymywane są zwierzęta, przechowywane plony i maszyny oraz na jakie materiały postawić, gdy zdecydujemy się na budowę obory. 

Mamy dla Ciebie trzy ciekawe reportaże – trzy różne pomysły z gospodarstw o zupełnie innym profil produkcji, które przedstawiają cenne opinie i praktyczne wskazówki naszych rolników.

 

Zapraszamy do lektury!

 

Jeżeli chcesz pobrać darmowy pdf z ciekawymi artykułami, poradami i reportażami - wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a publikacja będzie Twoja!

 Ważne Tematy