StoryEditor

Ryszard Kamiński nowym podsekretarzem stanu w MRiRW!

Dotychczasowy dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie został powołany nowym podsekretarzem stanu w MRiRW!
19.12.2019., 12:12h
Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki powołał Ryszarda Kamińskiego na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Dotychczasowemu dyrektorowi KPODR akt powołania wręczył dziś szef resortu rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski.

Ryszard Kamiński od 13 lat pracuje w Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Minikowie, zaś jego dyrektorem jest od 7 lutego 2017 roku.  Nowy podsekretarz stanu jest dr nauk humanistycznych (nauki o zarządzaniu) oraz absolwentem ATR w Bydgoszczy. W resorcie rolnictwa będzie odpowiadał m.in. za tematykę związaną z rozwojem obszarów wiejskich, mechanizmami wspólnej polityki rolnej, nauką i doradztwem rolniczym.

Jednak to nie koniec zmian w resorcie rolnictwa. Wczoraj pracę na stanowisku wiceministra zakończył Ryszard Zarudzki, który m.in. odpowiadał za realizację Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, działalność Ośrodków Doradztwa Rolniczego i nadzorował Departament Strategii i Analiz.

Źródło: MRiRW
Fot. MRiRW
Dominika Mulak
Autor Artykułu:Dominika Mulak Dziennikarka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
18. maj 2024 11:41