StoryEditor

TOP RAPORT o młodych rolnikach – następcach w gospodarstwie

Już w najbliższych dniach grudniowy egzemplarz „top agrar Polska” trafi do waszych rąk. Ten numer jest dedykowany Wam – młodym rolnikom i następcom. Sprawdźcie, jak wiele znajdziecie w nim dla siebie!
01.12.2017., 14:12h

Szczególnie polecam Wam nasz TOP RAPORT o wymianie pokoleń na wsi. Dowiecie się z niego, jak młodzi widzą swoją przyszłość w gospodarstwach, jakie mają problemy i jak układa się im współpraca z rodzicami. W raporcie znajdziecie wyniki ankiety pt. "Trudno być następcą", którą wypełniło ponad 550 młodych rolników!

W dziale zarządzanie oraz programach specjalnych „top świnie” i „top bydło” przeczytacie historie swoich rówieśników, którzy podjęli wyzwanie współprowadzenia gospodarstw.

Nie możecie też pominąć artykułu o zobowiązaniach następców wobec Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa związanych z premią dla młodego rolnika.

Zajrzyjcie również do rubryki Młodzi na topie oraz Fotel następcy, w której tym razem przedstawiamy opowieść Kamili Słabkowskiej, rolniczki z jasną wizją rozwoju rodzinnego gospodarstwa.

Zachęcam Was do lektury!

Paulina Janusz-Twardowska


KLIKNIJ TUTAJ ABY POBRAĆ TOP RAPORT!


Jesteś uczniem lub studentem? Zamów prenumeratę top agrar Polska ze specjalną zniżką!

Paulina Janusz-Twardowska
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska

redaktor „top agrar Polska”, zootechnik, specjalistka w zakresie hodowli trzody chlewnej.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
29. listopad 2023 17:24