Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Uwaga na fałszywe faktury – ktoś podszywa się pod ARiMR

Obrazek

Uwaga na fałszywy link do faktury, ktoś podszywa się pod ARiMR. Nie otwierajcie linku, to może być wirus! 

Dorota Kolasińska9 grudnia 2019, 13:41

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa umieściła na swojej stronie ważny komunikat. Do ARiMR wpłynęły informacje o tym, że ktoś podszywa się pod pracowników Agencji. Do rolników przychodzą maile, które rzekomo wysłali pracownicy. W treści wiadomości jest umieszczony link do pobrania faktury.

– Informujemy, że Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa nie jest nadawcą tych wiadomości. Samo odebranie i przeczytanie maila nie stanowi zagrożenia, natomiast kliknięcie na link przekierowuje na stronę, z której pobierane jest potencjalne złośliwe oprogramowanie. Dla bezpieczeństwa taką wiadomość należy usunąć bez prób otwierania linków lub ewentualnych załączników – czytamy w komunikacie ARiMR.


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)