Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Close

Advertisement

Portal partner

Żniwne Pogotowie Cenowe top agrar Polska - zapisz się i otrzymuj SMS z cenami zbóż i rzepaku!

06.07.2021

Print

Żniwne Pogotowie Cenowe top agrar Polska - zapisz się i otrzymuj SMS z cenami zbóż i rzepaku!

Advertisement

W ramach naszej corocznej akcji informacyjnej dwa razy  w tygodniu będziemy zbierać ceny skupu z punktów zlokalizowanych w całej Polsce i aktualizować je w naszej bazie rynkowej na portalu. Specjalnie dla Ciebie uruchamiamy specjalny system powiadomień SMS.

Gdy tylko zaktualizujemy ceny i opublikujemy je w naszej rynkowej strefie informacyjnej, natychmiast otrzymasz powiadomienie SMS z informacją o najnowszych stawkach za zboża i rzepak. To niezwykle cenne i przydatne informacje, zwłaszcza gdy w żniwa część zbiorów trzeba od razu wywieźć poza gospodarstwo z uwagi na brak miejsca w magazynach lub potrzebę gotówki.

W jaki sposób można skorzystać z naszego serwis żniwnego? Wystarczy skorzystać z zakładki POWIADOMIENIA SMS i zapisać się do naszego systemu. Każda osoba, które wypełni formularz zgłoszeniowy i zostawi swój nr telefonu będzie otrzymywać przez cały okres trwania naszej akcji SMS z cenami skupu zbóż i rzepaku.

Nie czekaj na ostatnią chwilę i nie wahaj się. Zapisz się już teraz, a gdy tylko ruszy skup zbóż będziesz wiedział pierwszy o aktualnych stawkach!

Życzymy Tobie jak najlepszych zbiorów i jak najwyższych cen!

ZAPISZ SIĘ!


Read more in the premium version

article icon

Rada UE o sytuacji rolnictwa: Czy bezpieczeństwo żywnościowe jest zagrożone?

Read

Advertisement

b'\n'

Advertisement

More articles in this category