StoryEditor

Jesteśmy na targach SIMA we Francji

Blisko 1800 firm z 42 krajów prezentuje swoją ofertę podczas największych francuskich halowych targów rolniczych SIMA 2017 (26 lutego -2 marca).
27.02.2017., 16:02h

Trwająca od niedzieli wystawa w podparyskim Villepinte zgromadziła o 8% więcej wystawców niż poprzednia edycja z roku 2015. Rolnictwo we Francji stoi na bardzo wysokim poziomie, a tamtejsi rolnicy kupują najwięcej ciągników i maszyn w Europie. Nic więc dziwnego, że każdy producent chce znaleźć swój kawałek ogromnego tortu w postaci udziałów w rynku sprzedaży danych maszyn. Producenci przygotowali więc mnóstwo nowości, zwłaszcza wśród ciągników i maszyn do uprawy. Nie brakuje tez rozwiązań wpisujących się w charakter rolnictwa precyzyjnego i koncepcji rolnictwa przyszłosci. O tym wszystkim będziemy na bieżąco informować na naszym portalu.

Ponadto, w jednej z siedmiu hal wystawienniczych odbywają się targi produkcji zwierzęcej i energii odnawialnej Simagena. Czempiony ze swoich gospodarstw pokazuje tutaj 200 farmerów. Nie zabraknie też tradycyjnej aukcji bydła.

Przed dwoma laty wystawę SIMA odwiedziło prawie 239 tysięcy osób z 142 państw. Wiele wskazuje na to, że tegoroczna wystawa pobije ten wynik.

 

Fot. Beba

Jan Beba
Autor Artykułu:Jan Bebaredaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
24. lipiec 2024 03:52