StoryEditor

Pronar sprzedaje koreańskie traktory TYM

Pronar rozpoczął sprzedaż koreańskich ciągników TYM (Tong Yang Moolsan) i obejmuje je serwisem fabrycznym, zapewniając pełną dostępność części zamiennych. Na ofertę składa się kilkanaście modeli, uszeregowanych w pięciu segmentach mocy od 19 do 130 KM.
09.12.2023., 07:41h

Duża rozpiętość mocy w traktorach TYM

 Pierwszy z 5 segmentów stanowią miniciągniki (19–25 KM). Modele w drugim segmencie mocy są wyposażone w 3-cylindrowe silniki Yanmar lub TYM albo 4-cylindrowe TYM rozwijające od 34 do 48 KM. Ciągniki serii 3. z czterocylindrowymi jednostkami Yanmar lub TYM dysponują mocą w zakresie 48–58 KM.

Kompaktowe gabaryty to wizytówka również czwartego segmentu ciągników TYM, w których silniki Deutz o poj. 2,9 l rozwijają, w zależności od modelu moc od 68 do 75 KM. Modele z piątego segmentu (110–130 KM) są typowymi maszynami do prac w rolnictwie, z silnikami Deutz o pojemności 3,6 l. Do sprzedaży mają trafić na początku 2024 roku.

Polski serwis koreańskich ciągników TYM

Ciągniki dostępne są na terenie wszystkich fabrycznych punktów sprzedaży Pronar (woj. podlaskie, woj. lubelskie, woj. mazowieckie) w przedziale mocy od 19 KM do 130 KM.

Maszyny objęto ofertą finansowania fabrycznego. Zakupione ciągniki podlegają serwisowi fabrycznemu Pronar wraz z dostępnością części zamiennych.

Firma zapewnia nas o szerokim wachlarzu wyposażenia opcjonalnego - TUZ, WOM przedni, instalacja pneumatyczna, ładowacz czołowy, błotniki przednie i koła specjalne (np. do upraw międzyrzędowych, trawnikowe, przemysłowe)

 

Bartłomiej Dróżdż
Autor Artykułu:Bartłomiej Dróżdż
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
26. luty 2024 15:53