StoryEditor

Wygraj ładowarkę przegubową Weidemann 1390! Jakie są jej zalety?

Tylko do końca sierpnia możesz wziąć udział w konkursie "Rolnik - zawód wielkiej wagi" i wygrać ładowarkę przegubową Weidemann 1390. Jakie są zalety tej maszyny podczas pracy w gospodarstwie? O to zapytaliśmy eksperta.
26.08.2022., 15:08h
Ładowarka przegubowa Weidemann 1390 to główna nagroda w konkursie czytelniczym organizowanym przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze, wydawcę m. in. magazynu top agrar Polska. Dlaczego warto ją wygrać? To bardzo wszechstronna i funkcjonalna maszyna, która sprawdzi się w każdym gospodarstwie rolnym. O jej zaletach i specyfikacji technicznej rozmawiam z Pawłem Suchockim, dyrektorem działu maszyn rolniczych Weidemann Polska.

OSTATNIA SZANSA NA ZGŁOSZENIA!

Konkurs "Rolnik - zawód wielkiej wagi" organizowany przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze trwa jedynie do 31 sierpnia. Główną nagrodą w konkursie jest ładowarka przegubowa Weidemann 1390. Można również wygrać zbiornik na olej napędowy o pojemności 2500 l firmy Kingspan. Poniżej przypominamy zasady udziału! 


1. Odgadnij wagę ładowarki przegubowej Weidemann 1390 z paletą gazet wydawanych przez PWR (zestaw widoczny jest na zdjęciu poniżej).

 
2. Wymyśl hasło promujące czasopismo "top agrar Polska"

3. Wejdź na stronę www.konkurs.pwr.agro.pl i wypełnij zgłoszenie konkursowe podając swoje dane, wagę konkursowego zestawu oraz hasło promujące top agrar Polska

Zasady przydzielania nagród w konkursie

Komisja Konkursowa przyzna nagrodę główną - ładowarkę Weidemann 1390 uczestnikowi, który spośród wszystkich uczestników otrzyma najwyższą liczbę punktów za najtrafniej oszacowany wynik zadania konkursowego nr 1 polegającego na odgadnięciu wagi ładowarki razem z paletą gazet oraz za zadanie konkursowe nr 2 polegające na wymyśleniu hasła promującego tytuł danego czasopisma.

Laureatem drugiej nagrody - zbiornika na olej napędowy marki Kingspan zostanie uczestnik, który spośród wszystkich uczestników konkursu, którzy ułożyli hasło konkursowe dla top agrar Polska uzyska od Komisji Konkursowej najwyższą ocenę za zadanie konkursowe nr 1 oraz za zadanie konkursowe nr 2.

Zgłoszenia można wysyłać tylko do 31 sierpnia! 

Weryfikacja zgłoszeń nastąpi 5.09.2022 roku, kontakt z laureatami w celu potwierdzenia danych nastąpi do 6.09.2022 r, a ogłoszenie laureatów nastąpi 7.09.2022 roku. Rozdanie nagród planowane jest podczas targów Agro Show 2022 w Bednarach (22-25 września 2022 r.)

Szczegółowy regulamin konkursu możecie znaleźć TUTAJ.
Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
17. lipiec 2024 21:47