Zaloguj
Jesteś w strefie Premium
Strona główna>Artykuły>Newsletter rynkowy>

Dlaczego ukraińska ziemia jest tak ważna dla całego świata?

Subskrybuj lub zaloguj się,

aby obejrzeć film.

Wydaje się, że tak postawione pytanie, w czwartym miesiącu wojny w Ukrainie z brutalnym rosyjskim najeźdźcą nie powinno się nawet pojawiać. Wszyscy wiemy, że Ukraina broni wolności narodowej i za siebie, i za nas.

dr Juliusz Urban16 czerwca 2022, 10:41

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w miarę możliwości trzeba Ukrainę wspierać, ale nie możemy też dopuścić do tego, by niezgrabne działania polityków naszych, francuskich, czy niemieckich doprowadziły na skraj przepaści rolników w tych krajach.

Ślepe i bezrefleksyjne działanie w zakresie nieograniczonego i bezcłowego importu zbóż z Ukrainy do UE, jeśli nie zostanie okiełzane uregulowaniami, o których obecnie nawet się nie wspomina, może zrobić tyle dobrego, co i złego


Pozostało 80 % tekstu
Ten artykuł jest dostępny dla subskrybentów top agrar Premium.

Aby czytać wszystkie artykuły ze strefy Premium dołącz do grona subskrybentów już teraz! Skorzystaj ze specjalnej oferty – teraz tylko 3 zł za pierwsze 3 miesiące nieograniczonego dostępu do top agrar Premium.

Codziennie przygotowujemy dla Ciebie m. in. fachowe artykuły, porady i komentarze ekspertów, raporty oraz prognozy rynkowe. Bądź na bieżąco z tym, co najważniejsze dla rolnika.

SubskrybujZaloguj się
Picture of the author
Autor Artykułu:dr Juliusz Urban
Pozostałe artykuły tego autora

Przewiń W GÓRĘ LUB KLIKNIj aby WRÓCIĆ DO STRONY GŁÓWNEJ