StoryEditor

Kuhn RedVista – czerwona pomoc w serwisie

Jak wyregulować maszynę i zadbać o jej stan techniczny – dowiesz się z aplikacji RedVista firmy Kuhn. To kolejna z dostępnych na rynku aplikacji z rozszerzoną rzeczywistością, z której chętnie skorzystają młodzi adepci techniki rolniczej.
02.04.2019., 09:04h

Jak wyregulować maszynę i zadbać o jej stan techniczny – dowiesz się z aplikacji RedVista firmy Kuhn. To kolejna z dostępnych na rynku aplikacji z rozszerzoną rzeczywistością, z której chętnie skorzystają młodzi adepci techniki rolniczej tym bardziej, że można jej używać na wszystkich smartfonach lub tabletach.

Rozszerzona rzeczywistość aplikacji RedVista pozwala m.in. zidentyfikować wszystkie punkty smarowania. W tym celu wystarczy zeskanować specjalną naklejkę umieszczoną w widocznym miejscu na ramie i sfilmować wybrany segment maszyny. Istotnym wsparciem ze strony apki są także podpowiedzi, dotyczące przeprowadzenia niezbędnych regulacji parametrów roboczych. To bardzo przystępna forma szkolenia, jak również wsparcia w codziennej pracy. Co ważne, aplikacja działa nawet bez połączenia z Internetem, co w pracach polowych jest istotne. Korzystając z systemu RedVista można wytransferować dane o wykonanym serwisie maszyny do portalu myKuhn.

 To dowód historii serwisowej maszyny, co może skutkować wyższą ceną odsprzedaży. Warto podkreślić, że aplikacja RedVista została nagrodzona srebrnym medalem tegorocznych targów Sima.

Jan Beba
Autor Artykułu:Jan Bebaredaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
28. listopad 2023 17:11