StoryEditor

Pure Farming 2018, czyli czyste rolnictwo w symulatorze

To nie lada gratka dla fanów wirtualnej farmy.13 marca wydawnictwo Techland oraz studio Ice Flames zaprezentowały nową grę Pure Farming 2018. 
27.02.2018., 14:02h
Symulator rolnictwa ma trzy tryby gry. W początkującym „Moja pierwsza farma” dziedziczy się zadłużone gospodarstwo. Celem jest spłata długu i takie działania, aby zmienić je w przynoszącą dochód farmę. Dzięki poradom i objaśnieniom gra wprowadza w tajniki nowoczesnego rolnictwa. Dzięki temu gracze krok po kroku poznają rolniczy fach i uczą się, jak korzystać z maszyn, zbierać plony czy zieloną energię.
W trybie „Wyzwania” dyspozycji jest 20 godzinnych scenariuszy. Stawiają one graczy przez szeregiem ekstremalnych sytuacji, z jakimi muszą się mierzyć rolnicy na całym świecie. Korzystając z limitowanych zasobów wirtualny rolnik musi walczyć z ogniem, przetrwać dotkliwą suszę, a nawet zmierzyć się z plagą szarańczy. W trybie „Swobodnym” gracze ustawiają parametry rozgrywki i kompleksowo zajmują się gospodarstwami.

Od początku mają dostępne będą wszystkie budynki i maszyny, a ich celem budowa globalnego imperium rolniczego. Grę przewidziano na PlayStation 4, Xbox One i PC.
Jan Beba
Autor Artykułu:Jan Bebaredaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
04. grudzień 2023 10:26