StoryEditor

Praktyczny domek ogrodowy ze stali zamiast domku z drewna

Problem z miejscem do przechowywania narzędzi ogrodowych, kosiarki, a także grilla czy mebli ogrodowych mają właściwie wszyscy posiadacze ogrodów przydomowych, także przy gospodarstwach. 
24.10.2022., 11:10h
Do tej pory najczęściej stosowanym rozwiązaniem były domki z drewna, ale one wymagają stałej troski o utrzymanie ich w dobrym stanie.

Obecnie sytuacja zmieniła się radykalnie wraz ze wprowadzeniem przez firmę Hörmann do oferty nowych, metalowych domków ogrodowych, które niemal nie wymagają konserwacji i mają 20-letnią gwarancję. Stalowa konstrukcja pokryta blachą jest ocynkowana i pomalowana farbą proszkową, co zapewnia jej trwały, estetyczny wygląd.

Dodatkowe wyposażenie domku na narzędzia

Dzięki pewnemu i szczelnemu zamknięciu przechowywane przedmioty są bezpieczne i nie są narażone na ingerencję drobnych gryzoni, czy włamanie. Bogata oferta wyposażenia dodatkowego – półki, wieszaki na narzędzia i rowery, kratownice na pnącza, rynny pozwalające na pozyskiwanie deszczówki, a także progi nabiegowe ułatwiające chowanie taczki lub roweru, to udogodnienia, które z pewnością docenią właściciele ogrodów.
Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
12. grudzień 2023 00:17