StoryEditor

Dopłaty bezpośrednie 2023: bezpłatna pomoc doradców WODR. Zobacz harmonogram przyjmowania rolników!

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego udzielił bezpłatnej pomocy 1700 rolnikom, którzy ubiegają się o dopłaty bezpośrednie i obszarowe. Gdzie i kiedy można skorzystać z pomocy w wypełnieniu wniosków? 
04.04.2023., 15:04h

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego przypomina, że do 15 maja rolnicy mogą składać wnioski do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dopłat bezpośrednich. Wypełnienie wniosku nie jest proste, ale na szczęście rolnicy nie zostali z tym sami, gdyż darmową pomoc w wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie udzielają pracownicy WODR. Do tej pory z bezpłatnego wsparcia doradców WODR w wypełnianiu wniosków skorzystało ponad 1700 rolników.

– Z inicjatywy ministra Henryka Kowalczyka, nasi doradcy za darmo pomagają rolnikom w wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie. W związku z tym zapraszam wszystkich rolników do kontaktu z naszymi doradcami w biurach – mówi Jacek Sommerfeld, dyrektor Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.

Na stronie internetowej Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu (www.wodr.poznan.pl) dostępny jest szczegółowy harmonogram prezentujący gdzie i w jakich godzinach można skorzystać ze wsparcia pracowników WODR.

Nabór wniosków o dopłaty bezpośrednie za 2023 rok trwa do 15 maja, chociaż już wiele organizacji rolniczych wnioskowało o wydłużenie naboru. 

oprac. dkol na podst. WODR
Fot. WODR

Dorota Kolasińska
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska Redaktorka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
11. grudzień 2023 14:22