Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Finanse>Dopłaty, PROW i VAT>

Dopłaty bezpośrednie 2023: bezpłatna pomoc doradców WODR. Zobacz harmonogram przyjmowania rolników!

Obrazek

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego udzielił bezpłatnej pomocy 1700 rolnikom, którzy ubiegają się o dopłaty bezpośrednie i obszarowe. Gdzie i kiedy można skorzystać z pomocy w wypełnieniu wniosków? 

Dorota Kolasińska4 kwietnia 2023, 14:47

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego przypomina, że do 15 maja rolnicy mogą składać wnioski do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dopłat bezpośrednich. Wypełnienie wniosku nie jest proste, ale na szczęście rolnicy nie zostali z tym sami, gdyż darmową pomoc w wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie udzielają pracownicy WODR. Do tej pory z bezpłatnego wsparcia doradców WODR w wypełnianiu wniosków skorzystało ponad 1700 rolników.

– Z inicjatywy ministra Henryka Kowalczyka, nasi doradcy za darmo pomagają rolnikom w wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie. W związku z tym zapraszam wszystkich rolników do kontaktu z naszymi doradcami w biurach – mówi Jacek Sommerfeld, dyrektor Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.

Na stronie internetowej Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu (www.wodr.poznan.pl) dostępny jest szczegółowy harmonogram prezentujący gdzie i w jakich godzinach można skorzystać ze wsparcia pracowników WODR.

Nabór wniosków o dopłaty bezpośrednie za 2023 rok trwa do 15 maja, chociaż już wiele organizacji rolniczych wnioskowało o wydłużenie naboru. 

oprac. dkol na podst. WODR
Fot. WODRPicture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)