StoryEditor

Nowa wiceprezes w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Kierownictwo Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa powiększyło się o nową wiceprezes. Została nią wczoraj Agata Burkhardt, która pracowała dotychczas w Centrali ARiMR.
07.06.2023., 12:06h
Nominację na funkcję wiceprezes ARiMR wręczył minister rolnictwa i rozwoju wsi Robert Telus w asyście prezes ARiMR Haliny Szymańskiej. Nowa wiceszefowa ARiMR pracowała dotychczas w warszawskiej centrali gdzie ostatnio była dyrektorem Departamentu Rynków Rolnych.

Po wczorajszej nominacji kierownictwo Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa liczy teraz 5 osób. Oprócz prezes Haliny Szymańskiej tworzą je wiceprezesi: Tomasz Kuśnierek, Joanna Gierulska, Maria Fajger, Ryszard Zarudzki oraz powołana wczoraj na tę funkcję Agata Burkhardt.

W ARiMR jest teraz sporo pracy i zadań do nadzorowania. Trwają ostatnie nabory wniosków ze starego PROW, rozpoczynają się nabory wniosków z nowego PS WPR oraz Agencja przyjmuje wnioski na dopłaty do zbóż i rzepaku, budowy silosów i dopłaty do materiału siewnego. Niebawem także ruszają nabory wniosków o dopłaty do nawozów i pszenicy.

Fot. MRiRW
Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
17. maj 2024 16:07