StoryEditor

Zimowa metamorfoza Ewy

Aktywna i bardzo przywiązana do funkcjonalnych ubrań, fryzur. Praktycznie zawsze w spodniach. Po metamorfozie pełna kobiecości, wdzięku i sex apealu!
25.11.2021., 15:11h
Pani Ewa przyjechała do nas z przekonaniem, że jej sylwetka nie nadaje się do noszenia spódnic i sukienek. – Chodzę tylko w spodniach, by zakrywać nogi! – deklarowała od wejścia do naszego studia. Na pierwszy rzut oka przebojowa i pewna siebie; w środku jednak krucha i pełna rozterek – Ewa Szczepaniak, kobieta z pasją do rolnictwa i sportu. Na co dzień pracuje w Zespole Szkół Weterynaryjno-Przyrodniczych. Pomaga też w rodzinnym gospodarstwie.

Przemiana pani Ewy


Podczas dnia metamorfoz z Timac Agro pani Ewa przeszła znaczną zmianę wyglądu. Nasze stylistki postawiły na krótką fryzurę i zalotne spojrzenie.

Twarz i cera: Zwyciężczyni grudniowej odsłony metamorfoz jest szczęściarą – ma bardzo symetryczną twarz i doskonale zarysowane kości policzkowe. Zatem make-up twarzy nie sprawił dużego problemu. Wystarczyło ujednolicić koloryt cery, korektorem zatuszować dolinę łez i zastosować delikatne konturowanie.

Oczy i usta: Pani Ewa ma głęboko osadzone, ale bardzo wyraziste oczy. Ruchoma część powieki jest niewidoczna, a zewnętrzy kącik oka delikatnie opada. By podkreślić spojrzenie, stylistka postawiła więc na delikatne wydanie makijażu typu smoky eye w kolorach ziemi, kreskę na górnej powiece wykonaną eyelinerem oraz doklejenie rzęs. Czarną kredką i bakłażanowym cieniem podkreśliła również dolną powiekę, z kolei łuk brwiowy delikatnie rozświetliła. Naturalny wygląd twarzy podbija błyszczyk w jasnym odcieniu.

Fryzura: Nasza finalistka pojawiła się na metamorfozach z fryzurą z dość długich włosów. Jej włosy z natury delikatne i cienkie, na skutek nieumiejętnych zabiegów fryzjerskich zostały bardzo zniszczone. By przywrócić włosom blask i witalność, nasza fryzjerka postawiła na intensywne nawilżanie odżywkami oraz delikatną koloryzację w odcieniu cynamonowym. Włosy zostały ścięte na tzw. boba i zaczesane na lewą stronę.

Jeśli i Ty chcesz zmienić swój wygląd – nie czekaj i zgłoś się. To już ostatnia szansa!

Partnerem akcji jest Timac Agro

Metamorfozy rolniczek przeprowadziły
: Magdalena Kocurek – Stolarnia – Warsztat Kobiecości (stylizacja i make-up), Joanna Świergiel – Hair Best (koloryzacja i fryzury), Izabela Dąbrowska-Ochnio – The Body Place (manicure).

Sesja foto: Monika Lisiecka – MGStudio, Paulina Janusz-Twardowska top agrar Polska.
Paulina Janusz-Twardowska
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska

redaktor „top agrar Polska”, zootechnik, specjalistka w zakresie hodowli trzody chlewnej.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
28. listopad 2023 21:51