Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a

100-lecie targów SIMA

Obrazek

Od 6 do 10 listopada 2022 r. w kompleksie wystawowym Paris Nord Villepinte odbędą się targi SIMA. 

Jan Józefowicz23 kwietnia 2022, 06:02
Jak informuje Isabelle Alfano, dyrektor targów SIMA, "Wszystkie zespoły targowe już rozpoczęły pracę nad obchodami 100-lecia najstarszych targów sprzętu rolniczego. Setna edycja targów SIMA, podobnie jak poprzednie, będzie obfitować w wiele atrakcji i wydarzeń. Będzie to forum nie tylko innowacji dzięki SIMA Tech i SIMA Innovation Awards, ale także dzięki SIMA Talent związane z zatrudnieniem i szkoleniami. SIMA 2022 będzie refleksją związaną z nowym podejściem naszego sektora, który stale się zmienia, aby lepiej przygotować się na czekające nas wyzwania w przyszłości."

Nowe technologie

Forum innowacji, w szczególności dzięki "SIMA Tech": wydzielonej przestrzeni, obejmującej obszar wystawowy, w którym zgromadzone zostaną wszystkie eksponaty z zakresu nowych technologii, przestrzeń centralną prezentującą program konferencji i warsztatów, wioskę start-upów oraz wioskę robotyki rolniczej firmy FIRA.

SIMA Talent

Forum zatrudnienia i szkoleń dzięki przestrzeni "SIMA Talent". Przestrzeń ta, umieszczona w centrum targów, będzie prezentować szkolenia oferowane przez branżę. W tym znajdzie się szereg wydarzeń skierowanych do młodych ludzi: plan rozwoju, miejsce spotkań zawodowych, symulatory sprzętu itp.

Rolnictwo ekologiczne

Partner wiodących targów: Tech & Bio. W celu podkreślenia partnerstwa z targami Tech & Bio w ramach SIMA 2022 zostanie wydzielona specjalna strefa, w której zaprezentują się: wystawcy oferujący produkty lub usługi związane z rolnictwem ekologicznym, przestrzeń poświęcona konferencjom technicznym i ekonomicznym oraz przestrzeń zatytułowana "Odważ się na ekologię". Na targach obecni będą również doradcy rolni z izb rolniczych.

Innowacje SIMA

Wydarzenie ujawniające podstawowe trendy w sektorze, dzięki Nagrodom za Innowacje. Międzynarodowe nagrody SIMA za innowacje są przyznawane od 1931 r. za najbardziej nowatorskie urządzenia, produkty, techniki i usługi prezentowane przez wystawców na targach. Zgodnie z nowym podejściem, nagrody za innowacyjność SIMA 2022 będą zawierały również kilka nowych elementów: przegląd w dniu 22 września 2022 r. w celu ogłoszenia nominowanych, ceremonię ogłoszenia zwycięzców, nowy panel ekspertów itp.

SIMA Farming

Nagrody SIMA Farming to trampolina dla innowacyjnego rolnictwa europejskiego. Te nowe trofea, przyznawane we współpracy z organizacją Nuffield, wyróżnią najbardziej innowacyjne rozwiązania rolnicze. Nagradzani będą europejscy rolnicy stosujący zrównoważone podejście do przemian, którzy potrafią wykazać społeczny, ekonomiczny i środowiskowy wpływ swoich innowacji. Zwycięzcy zostaną wyłonieni podczas oficjalnej ceremonii wręczenia nagród SIMA Innovation Awards, pierwszego dnia targów.
opr. jj


Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Józefowicz
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)