StoryEditor

Odwiedź nas na Agro Show 2021 w Bednarach!

Kultowa wystawa rolnicza w Bednarach powraca! Po rocznej przerwie spowodowanej panedmią COVID-19 znów będzie można obejrzeć nowości z branży maszynowej. Jeżeli będziecie na Agro Show to koniecznie zajrzyjcie na stoisko top agrar Polska w sektorze B nr 234!
23.09.2021., 17:09h
Tegoroczne Agro Show potrwa trzy dni - od piątku 24 września do niedzieli 26 września. Formuła otwartej wystawy sprawdza się od lat, bo daje doskonałe możliwości prezentacji każdemu wystawcy. A tych, jak w poprzednich latach, będzie kilkuset. Wśród nich najważniejsi gracze rynku maszyn i urządzeń rolniczych, środków produkcji i wyposażenia gospodarstw. Pojawi się kilkudziesięciu wystawców z zagranicy: m.in. z Niemiec, Francji, Holandii, Ukrainy, Finlandii, Włoch, czy Skandynawii. Kolejny raz, dzięki obecności najistotniejszych krajowych i zagranicznych firm działających w branży rolnej, rolnicy będą mieli możliwość w jednym miejscu zobaczyć i porównać oferty różnych producentów i zaplanować przyszłe inwestycje w swoich gospodarstwach. 

Przypominamy, że wstęp na wystawę o raz parkingi tradycyjnie będą bezpłatne. Organizator, jak zawsze, przygotował program dofinansowanie przyjazdów grupowych. Informacje na ten temat można uzyskać na stronie internetowej www.agroshow.pl.

Nowością tegorocznej wystawy będzie to, że plany wystawy oraz katalog dostępny będzie tylko w formie online. Już teraz dostępna jest aplikacja AGRO SHOW, która można pobrać za darmo ze sklepu Google Play i App Store. W niej dostępne będą katalog i plan, a także wiele innych informacji dotyczących wydarzenia. 

My tradycyjnie zapraszamy na stoisko top agrar Polska. Jak zwykle będziemy dla Was mieli sporo atrakcji, m. in:

- zabawa zręcznościowa z nagrodami,
- pokaz grupy tanecznej,
- pokaz wyremontowanego Ursusa 1204 DE LUXE,
- tradycyjna grochówka i pyszna kawa,

Znajdziecie nas w sektorze B stoisko nr 234 - szukajcie na horyzoncie flagi top agrar Polska. Do zobaczenia!
Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
24. luty 2024 01:17