StoryEditor

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach wystartowały!

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach rozpoczęły się, a wraz nimi na odwiedzających czeka szereg atrakcji. Zapraszamy na nasze stoisko, czekają niespodzianki dla prenumeratorów!
17.03.2023., 11:03h
Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach rozpoczęły się o 10.00. Uczestnicy mogą zwiedzać hale targowe do 16.00, w sobotę i niedzielę od 9.00 do 16.00. 

To wspaniała okazja do obejrzenia najnowszego sprzętu rolniczego i bogatej oferty wystawców. Jednak tegoroczny program targów jest szeroko rozbudowany. Znajdziecie w nim m.in. Finał Krajowy Olimpiady Młodych Producentów Rolnych 2023, którego organizatorem jest Związek Młodzieży Wiejskiej, spotkanie z youtuberami Fit Farmer i Tomek Klimkowski oraz wiele ciekawych konferencji dotyczących nowej WPR czy ekoschematów. 

Jeśli znajdziesz czas, dla prenumeratorów mamy specjalny kupon podarunkowy! Zadbamy również o dobrą zabawę – przyjdź koniecznie i zobacz jakie niespodzianki czekają na Ciebie w tym roku! Pamiętaj hala E, stoisko nr. 12!
Co można obejrzeć na AGROTECH Kielce?

- Stoiska w siedmiu halach Targów Kielce oraz trzech tymczasowych i na terenie zewnętrznym przygotuje 450 firm z 15 krajów, m.in. Finlandii, Francji, Grecji, Indii, Irlandii, Łotwy, Niemiec, a także z Ukrainy. W sumie zajmą teren 63,5 tysiąca metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, niewiele mniejszy od rekordowej edycji z 2019 roku. Wydarzenie potrwa od godziny 10 w piątek, 17 marca, do popołudnia w niedzielę, 19 marca. Ciągniki i maszyny przywożą światowi giganci, jak Case IH, Steyr, John Deere, New Holland, Deutz – Fahr, Zetor, Massey Ferguson, Fendt i Valtra. Zobaczymy też gamy ciągników marek Farmtrack, Landini, Solis, Iseki, LS, Kioti. Po raz pierwszy na rynku polskim pojawi się marka rumuńska Irum – ciągniki przywiezie krajowy dystrybutor Hydro-Masz. Premier będzie o wiele więcej. Światowe nowości wśród ciągników zaprezentuje przedsiębiorstwo Case IH – a będą to seria sadowników Quantum i zupełnie nowa Farmall. Niemiecka marka Fendt szykuje się do kieleckich targów rolniczych z absolutną nowością na sezon 2023 -  pokaże kombajn zbożowy z wytrząsaczami. Zwiedzający zobaczą dwie nowości od Landini – będzie Trekker 4 na gąsienicach do sadów i winnic. Drugi z dystrybutorów nie ujawnia szczegółów, a na światową premierę zaprasza w piątek o 12 do hali E. John Deere z dystrybutorem Wanicki Agro oraz Claas przygotowują obszerne stoiska, na których pracuje nawet po 100 osób. Pochwalą się najnowszymi ciągnikami i kombajnami - podają organizatorzy. To jednak nie wszystko, bo najnowsze maszyny zaprezentują również Pronar, Euromilk, Zuptor. Z kolei z nowości uprawowych będziecie mogli zobaczyć Maschio Gaspardo, Horsch, Dziekan, Kuhn, Agro-Masz, Dexwal, Jar-Met, Landstal, Agro-Masz, Unia, Pöttinger.

- Rolnicy zobaczą najnowsze sadzarkę i kombajn do ziemniaków o imponujących ładownościach wyprodukowane przez belgijską firmę AVR. Nowoczesne opryskiwacze wystawią m.in. Krukowiak, Bury. Nowość od Hardi to Aeon Twin z rozwiązaniami rolnictwa precyzyjnego, wyposażony w system pomocniczego strumienia powietrza. Innowacyjne maszyny do zielonek pokażą m.in. McHale i SaMasz. Modele nowych ładowarek teleskopowych zaprezentują m.in. Weidemann i Manitou - wymieniają organizatorzy. 

Fot. Beba


Cały program 

AGROTECH (17-19.03.2023)

XXVIII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH

Dorota Kolasińska
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska Redaktorka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
18. maj 2024 16:15