StoryEditor

Jesteś na targach Polagra Premiery 2023 w Poznaniu? Zajrzyj na nasze stoisko!

W Poznaniu trwają targi Polagra Premiery 2023. Jak zawsze podczas tej imprezy mamy tam nasze stoisko. Jeżeli jesteście na targach to koniecznie do nas zajrzyjcie. Nasze stoisko znajdziecie w pawilonie nr 5.
14.01.2023., 12:01h
Jedno z ważniejszych wydarzeń w branży rolniczej - targi Polagra Premiery - trwają od 13 do 15 stycznia 2023  r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Podczas tego wydarzenia prezentowane są nowości światowe, agro premiery oraz innowacyjny sprzęt rolniczy na nadchodzący nowy sezon. Targom towarzyszą także liczne konferencje i spotkania branżowe.
Podczas zwiedzania pawilonów targowych zajrzyjcie koniecznie na stoisko Polskiego Wydawnictwa Rolniczego - wydawcy magazynu top agrar Polska i portalu topagrar.pl. Jak zwykle dla naszych Prenumeratorów mamy pyszną kawę, duże rabaty na nasze publikacje, gadżety i inne produkty, a także wyjątkową ofertę dla tych, którzy jeszcze nie korzystają z naszej oferty internetowej.Tylko podczas targów Polagra Premiery 2023 na naszym stoisku w hali nr 5 możecie odebrać voucher z kodem, który umożliwi Wam darmowe korzystanie z naszej subskrypcji dającej dostęp do Strefy Premium top agrar Polska. W ramach subskrypcji zyskacie dostęp m. in. do:

  • specjalistycznych artykułów
  • inspirujących reportaży z gospodarstw
  • raportów i prognoz rynkowych
  • porad i komentarzy ekspertów
  • merytorycznych materiałów video
  • wielu podpowiedzi, wskazówek i cennych informacji branżowych
Pytajcie na naszym stoisku o Strefę Premium top agrar Polska!Jeżeli już macie Prenumeratę top agrar Polska także możecie korzystać z tego nieograniczonego dostępu. Wystarczy się zalogować na portalu topagrar.pl. A na naszym stoisku targowym pomożemy Wam to zrobić!Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
18. maj 2024 11:38