StoryEditor

Piątek na Agro Show 2019 w Bednarach

Trwa kolejna edycja największej w Polsce plenerowej wystawy rolniczej Agro Show 2019 w Bednarach pod Poznaniem. Podczas jej zwiedzania nie zapomnijcie odwiedzić naszego redakcyjnego stoiska. Czekamy na Was w sektorze C pod nr 417!
20.09.2019., 10:09h
W ten targowy weekend na naszym stoisku przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji i bogaty program sceniczny. Od 10:00 do 15:00 na scenie zlokalizowanej na naszym stoisku będzie wiele atrakcji: konkursy z nagrodami, pokazy taneczne, muzyka na żywo grana przez DJ’a, pokazy filmów branżowych, spotkania ze znanymi vlogerami (dziś odwiedzą nas Agro Kuzyni i Rolnik na Obcasach) oraz prezentacja bogatej oferty Czytelniczej w wersji papierowej i elektronicznej.

Oprócz tego na naszych Prenumeratorów czekają upominki i specjalne rabaty na nasze publikacje. Na stoisku można też obejrzeć główną nagrodę w tegorocznym konkursie czytelniczym, czyli ciągnik rolniczy Zetor Major 80 z ładowaczem czołowym Hydramet. Każdy aktualny Prenumerator oraz każdy, kto zamówi prenumeratę naszego magazynu może wypełnić kupon konkursowy i walczyć o wygranie tego traktora.

Mamy także konkurs dla wszystkich, którzy zechcą głosować na firmę najbardziej przyjazną rolnikowi. Do wygrania za oddanie głosu jest traktorek - kosiarka marki Stihl.

Zapraszamy serdecznie dziś, jutro i w niedzielę. Stoisko nr 417 w sektorze C.

Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
29. listopad 2023 20:45