StoryEditor

Pokaz ładowarek na Opolagrze

Punktualnie o godzinie 11.00 na targach Opolagra rozpoczęliśmy prezentację sześciu ładowarek przegubowych pod hasłem „Wielki duch w małym sprzęcie”. 
10.06.2016., 19:06h

Na naszym ringu, zlokalizowanym przy polach pokazowych targów Opolagra zaprezentowało się dziś sześć ładowarek następujących producentów: Avant, CAT, Mustang, Pichon, Schaffer oraz Schmidt. Każdy z operatorów ładowarek dał z siebie wszystko i zaprezentował zgromadzonej publiczności zwrotność i możliwości udźwigu sprzętu. Do dyspozycji mieliśmy kilka ciężkich bel sianokiszonki, które dla kilku modeli były nie lada wyzwaniem. Dzięki temu mogliśmy na własne oczy zaobserwować, jakie są granice możliwości oferowanych rzez danych producentów ładowarek.

W trakcie prezentacji oprócz pokazu pracy można dowiedzieć się więcej na temat szczegółów technicznych prezentowanego sprzętu i spróbować swoich sił w pracy wybrana ładowarką.

Zachęcamy do uczestnictwa w naszych pokazach w czasie kolejnych dni targów Opolagra: zaczynamy w sobotę i niedzielę od godziny 11.00, na ringu zlokalizowanym przy polach pokazowych. beb

 

Fot. Konieczka

Jan Beba
Autor Artykułu:Jan Bebaredaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
30. listopad 2023 05:18