StoryEditor

9 przyczep w naszym teście

Setki przewiezionych ton, mnóstwo danych i spostrzeżeń to efekt pracy przyczepami, które wzięły udział w naszym teście.
01.12.2015., 11:12h

Specjalnie dla naszych Czytelników oceniliśmy dziewięć produkowanych w Polsce przyczep o ładowności 10 ton. Podczas zbioru rzepaku i zbóż redaktorzy „top agrar Polska” sprawdzili, jak w trudnych warunkach radzą sobie poszczególne modele. Przez miesiąc testowaliśmy je podczas załadunku, transportu i rozładunku. Braliśmy pod uwagę szczelność przyczep, sprawdziliśmy podesty, funkcjonalność plandek, zaczepianie i obsługę każdej przyczepy. W teście wzięły udział przyczepy następujących producentów: Agromet Pilmet, Auto-Tech, Joskin, Metal-Fach, Metaltech, Pronar, Ursus, Wielton i Zasław.

W najnowszym numerze naszego magazynu szerzej opisujemy testowane modele, ich parametry i ceny. Poza tym przedstawiamy indywidualne oceny trzech przyczep. Oceny indywidualne pozostałych modeli zaprezentujemy w kolejnym wydaniu „top agrar Polska”.

Chcesz wiedzieć jak spisały się poszczególne przyczepy w warunkach naszego testu? Zapraszamy do lektury artykułu w bieżącym wydaniu „top agrar Polska” 12/2015 od strony 96.

Nie masz jeszcze prenumeraty "top agrar Polska"? Możesz ją zamówić korzystając z tego Formularza.

Jan Beba
Autor Artykułu:Jan Bebaredaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
28. maj 2024 15:09