StoryEditor

Obejrzyj relację z webinarium: Szybko i dobrze zebrana, doskonała pasza z użytków zielonych – jak przechytrzyć pogodę?

Nie zdążyłeś obejrzeć naszego webinarium, o tym jak przechytrzyć pogodę, szybko i dobrze zebrać zielonki? Nie szkodzi, mamy dla Ciebie relację z tego wydarzenia. Wystarczy się zarejestrować!
13.05.2021., 14:05h
5 maja br. odbyło się bardzo ciekawe wydarzenie dla hodowców bydła, którzy już niebawem ruszą z pierwszym pokosem przygotowując zapasy pasz objętościowych. Wielokrotnie pogoda płatała figle i psuła plany. Zapytaliśmy ekspertów, jak sobie z tym poradzić i mimo wszystko przygotować wartościowe pasze.

Gościliśmy w naszym studio m.in. dr. Piotr Golińskiego, który opowiedział, jak w prosty sposób uniknąć błędów podczas zbioru pasz. Na temat tego, jak wydajnie zebrać pasze oraz gdzie je najlepiej magazynować, aby uniknąć strat mówili z kolei praktycy – rolnicy z Wielkopolski Paweł Snela i Michał Zych. 

Natomiast zalety zbioru zielonek przyczepą samozbierającą opisał dokładnie Tomasz Nowakowski z firmy Pöttinger Polska Sp. z o.o. W naszym webinarium wziął udział również wyśmienity profesor i ekspert w dziedzinie żywienia bydła mlecznego prof. Z.M. Kowalski z UR w Krakowie, który podpowiedział, jak wykorzystać dobrej jakości sianokiszonki w żywieniu wysokowydajnych krów mlecznych. 

Jeśli nie miałeś okazji obejrzeć webinarium „Szybko i dobrze zebrana, doskonała pasza z użytków zielonych – jak przechytrzyć pogodę?” to szkoda, bo naprawdę było warto! Taka wiedza jest bezcenna w prowadzeniu nowoczesnego gospodarstwa. 

Na szczęście pomyśleliśmy o tym, że mogłeś nie mieć czasu obejrzeć nas na żywo i przygotowaliśmy dla Ciebie relację z tego wydarzenia. 

Aby móc ją obejrzeć wystarczy się zarejestrować na stronie https://uzytkizielone.topagrar.pl/
Zapraszamy do oglądania! 

Relację możesz obejrzeć TUTAJ po wypełnieniu formularza! 

Dorota Kolasińska
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska Redaktorka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
18. maj 2024 15:16