StoryEditor

Chciał ominąć protestujących, potrącił rolnika! Wypadek w Barwinku

Jak podaje Komenda Policji w Krośnie w Barwinku w okolicy przejścia granicznego doszło do wypadku. 38-latek został potrącony przez samochód ciężarowy. Jaki jest stan poszkodowanego rolnika?
28.02.2024., 13:17h

38-letni protestujący rolnik potrącony w Barwinku na blokadzie

- Do zdarzenia doszło dziś przed godz. 7.00, w rejonie przejścia granicznego w Barwinku. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 59-letni kierujący ciężarowym iveco, chcąc ominąć rolniczą blokadę, potrącił jednego z protestujących. Funkcjonariusze szybko zatrzymali kierującego iveco, który otwierając drzwi swojego pojazdu, dodatkowo uszkodził przejeżdżającego dafa – podaje Komenda Policji w Krośnie.

Jak relacjonuje policja poszkodowany rolnik został opatrzony przez zespół ratownictwa medycznego. Obrażenia jakich doznał, nie zagrażają jego życiu. Uczestnicy tego wypadku byli trzeźwi. 59-letni obywatel Serbii został ukarany wysokim mandatem.

Protest rolników w Barwinku

Na polsko-słowackim przejściu granicznym trwa protest rolników. Trasa jest zablokowana dla ciężarówek wyjeżdżających i wjeżdżających do Polski. Protest w Barwinku ma potrwać do czwartku do godz. 19.00

oprac. dkol na podst. krosno.policja.gov.pl

Dorota Kolasińska
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska Redaktorka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
15. kwiecień 2024 13:03