StoryEditor

Ciągnik zderzył się ... z karawanem

W woj. lubuskim doszło do zderzenia dwóch pojazdów - ciągnika i karawanu. Jaki był przebieg wypadku i czym się skończyło? 
17.03.2022., 13:03h

W woj. lubuskim w gminie Czerwińsk w Leśniowie Wielkim na jednym ze skrzyżowań wczorajszego dnia doszło do kolizji pomiędzy ciągnikiem, a karawanem. Najprawdopodobniej kierowca ciągnika, mimo że zatrzymał się prawidłowo na znaku "stop", źle określił prędkość z jaką poruszał się karawan i był przekonany, że zdąży przejechać przed pojazdem. 

Niestety nie zdążył i uderzył w bok czarnego pojazdu, w którym przewożone było ciało. Jak podaje rzeczniczka Miejskiej Komendy Policji w Zielonej Górze na miejscu szybko zjawił się karawan zastępczy, który zabrał z miejsca wypadku zwłoki, na szczęście - żadnego z kierowców, bo Ci nie odnieśli poważnych obrażeń. 

Kierowca ciągnika za spowodowanie kolizji dostał mandat w wysokości 1500 zł. Badanie alkomatem wykazało trzeźwość obydwu kierowców. 

Ten kierowca ciągnika, miał znacznie więcej szczęścia, niż rolnicy, którzy zginęli we wtorek - jednego z nich przygniótł rozsiewacz do nawozu, drugiego przygniótł ciągnik. 

oprac. na podst. gazetalubuska.pl
fot. Envato Elements


Dorota Kolasińska
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska Redaktorka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
29. luty 2024 09:39