StoryEditor

Nietrzeźwy kierowca ciągnika marki Lamborghini zatrzymany

Sceny niczym z filmu rozegrały się w miejscowości Wiewiórz w województwie łódzkim. Doszło tam do zatrzymania nietrzeźwego kierowcy ciągnika marki Lamborghini przez policjanta… niepełniącego akurat służby.
12.07.2019., 09:07h
Policjantem jest się nie tylko w trakcie służby, ale poza nią również. Policjant z KPP w Kutnie w swoim czasie wolnym zatrzymał ciągnik marki Lamborghini, którego 44-letni kierowca miał 1,5 promila alkoholu. Uwagę policjanta zwrócił fakt, że tego samego dnia rozmawiał z tym mężczyzną i wyczuwał już wcześniej od niego woń alkoholu. Funkcjonariusz widząc rolnika za kierownicą zjechał na pobocze i dał mu sygnał, żeby się zatrzymał. Wezwany na miejsce patrol policji potwierdził obecność alkoholu w organizmie zatrzymanego.

44-latek odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Wybryk ten może go kosztować 2 lata pozbawienia wolności i utratę prawa jazdy.

Przypominamy, żeby nie wsiadać za kierownicę nawet po spożyciu najmniejszej dawki alkoholu. Nietrzeźwy kierowca samochodu, ciągnika lub innego pojazdu stanowi duże zagrożenie dla zdrowia i życia wszystkich uczestników ruchu drogowego.

dkd
KPP w Kutnie, fot. poglądowe
Donata Kosicka
Autor Artykułu:Donata Kosicka
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
19. maj 2024 19:13