StoryEditor

Pożar warsztatu w Sadkach - Ursus 914 stanął w płomieniach

W jednym z warsztatów w Sadkach (woj. kujawsko-pomorskie) zapalił się ciągnik rolniczy. Ursus 914 stanął w płomieniach. Na miejscu interweniowały cztery strażackie zastępy. Z powodu działań gaśniczych ruch w tym miejscu na S10 odbywał się z problemami.
07.01.2021., 11:01h

Wczorajszego dnia (tj. 6 stycznia) przed godziną 14 dyżurny straży pożarnej w Nakle nad Notecią przyjął zgłoszenie o pożarze ciągnika rolniczego na terenie prywatnym w Sadkach (woj. kujawsko-pomorskie). Na miejscu okazało się, że Ursus 914 znajduje się w warsztacie i objęty jest płomieniami.
Do gaszenia zadysponowano cztery strażackie zastępy. Oprócz JRG z Nakła nad Notecią wysłano również zastępy OSP Sadki, OSP Jadwiżyn oraz OSP Bnin.


Przyczyna pożaru?

Po zakończeniu działań gaśniczych strażacy przystąpili do ustalania prawdopodobniej przyczyny pożaru. Jak przekazał kpt. Bartosz Walkowiak, rzecznik prasowy miejscowej jednostki PSP, prawdopodobną przyczyną pożaru ciągnika rolniczego było zwarcie w instalacji elektrycznej pojazdu.

Działania gaśnicze miały wpływ na płynność ruchu na drodze S10 przebiegającej przez wieś. Z uwagi na wozy bojowe biorące udział w zdarzeniu, ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo. mic

Źródło: tygodnik-rolniczy.pl
Fot. OSP Bnin

Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
30. listopad 2023 06:36