StoryEditor

Metamorfozy rolniczek na cztery pory roku: zgłoś się do jesiennej edycji!

Jesteś rolniczką lub pracujesz w branży agro? Angażujesz się w rozwój rodzinnego biznesu? Działasz na rzecz społeczności lokalnej? Masz tak wiele na głowie, że zapominasz zadbać o samą siebie? Zmień to! Zgłoś się do naszego konkursu!
21.05.2021., 16:05h
Już w czerwcu ruszamy z drugą edycją metamorfoz rolniczek! W tym sezonie redakcja top agrar Polska odmieni aż osiem pań w czterech odsłonach powiązanych z porami roku. Partnerem naszej akcji jest firma Timac Agro Polska.

Nasz konkurs kierowany jest do kobiet powyżej 25. roku życia. W każdej odsłonie metamorfozę przejdą dwie zwyciężczynie w dwóch kategoriach wiekowych: 24–40 i 40+.

Podczas metamorfoz zapewniamy konsultację z wizażystką oraz fryzjerem. Nasi specjaliści określą Twój typ urody oraz sylwetki i dobiorą do nich odpowiedni makijaż i fryzurę. Możesz liczyć na profesjonalny make-up, a także wydobywające urodę ułożenie i kolor włosów. Nasza ekspertka od wizerunku dobierze dla Ciebie stylizację podkreślającą atuty twojej figury, a stylistka paznokci stworzy idealny maniucure.

Wisienką na torcie metamorfozy będzie sesja zdjęciowa przeprowadzona przez profesjonalnego fotografa. To pamiątka, która zostanie z Tobą na lata.

By wziąć udział w naszym konkursie, wystarczy wypełnić formularz na stronie konkursowej, przesłać fotografię, na której ruszasz w wir codziennych zadań oraz opisać, co zmieniasz w swoim gospodarstwie, jak angażujesz się w jego funkcjonowanie lub jak działasz na rzecz lokalnej społeczności.

Zgłoszenia do jesiennej odsłony konkursu przyjmujemy do 6 sierpnia br. Nie czekaj, zgłoś się!

Paulina Janusz-Twardowska
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska

redaktor „top agrar Polska”, zootechnik, specjalistka w zakresie hodowli trzody chlewnej.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
28. listopad 2023 14:55