Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Rodzina>Zdrowie>

Metamorfozy rolniczek na cztery pory roku: zgłoś się do jesiennej edycji!

Jesteś rolniczką lub pracujesz w branży agro? Angażujesz się w rozwój rodzinnego biznesu? Działasz na rzecz społeczności lokalnej? Masz tak wiele na głowie, że zapominasz zadbać o samą siebie? Zmień to! Zgłoś się do naszego konkursu!

Paulina Janusz-Twardowska14 lipca 2021, 12:04
Już w czerwcu ruszamy z drugą edycją metamorfoz rolniczek! W tym sezonie redakcja top agrar Polska odmieni aż osiem pań w czterech odsłonach powiązanych z porami roku. Partnerem naszej akcji jest firma Timac Agro Polska.

Nasz konkurs kierowany jest do kobiet powyżej 25. roku życia. W każdej odsłonie metamorfozę przejdą dwie zwyciężczynie w dwóch kategoriach wiekowych: 24–40 i 40+.

Podczas metamorfoz zapewniamy konsultację z wizażystką oraz fryzjerem. Nasi specjaliści określą Twój typ urody oraz sylwetki i dobiorą do nich odpowiedni makijaż i fryzurę. Możesz liczyć na profesjonalny make-up, a także wydobywające urodę ułożenie i kolor włosów. Nasza ekspertka od wizerunku dobierze dla Ciebie stylizację podkreślającą atuty twojej figury, a stylistka paznokci stworzy idealny maniucure.

Wisienką na torcie metamorfozy będzie sesja zdjęciowa przeprowadzona przez profesjonalnego fotografa. To pamiątka, która zostanie z Tobą na lata.

By wziąć udział w naszym konkursie, wystarczy wypełnić formularz na stronie konkursowej, przesłać fotografię, na której ruszasz w wir codziennych zadań oraz opisać, co zmieniasz w swoim gospodarstwie, jak angażujesz się w jego funkcjonowanie lub jak działasz na rzecz lokalnej społeczności.

Zgłoszenia do jesiennej odsłony konkursu przyjmujemy do 6 sierpnia br. Nie czekaj, zgłoś się!Picture of the author
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)