StoryEditor

Najważniejsze rolnicze tematy - zobacz o czym piszemy w czerwcowym wydaniu top agrar Polska!

Kolejny, czerwcowy numer naszego magazynu top agrar Polska jest już na rynku. Zobacz jakie tematy rolnicze poruszamy w tym wydaniu!
09.06.2024., 21:49h

Czerwiec to miesiąc wielu imprez polowych i przygotowań do żniw. Jak zwykle zadbaliśmy o to, aby w kolejnym wydaniu naszego magazynu nie zabrakło ciekawych, ważnych i poradnikowych materiałów związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego.

- Czerwiec to czas wielu różnych imprez, spotkań, konferencji, dni pola, a także targów rolniczych. W w Redakcji jesteśmy świeżo po naszym Forum Rolników i Agrobiznesu - Świnie i bardzo serdecznie chciałem podziękować wszystkim jego uczestnikom za to, że tak licznie wzięli w nim udział, dyskutowali i byli bardzo aktywni. Mam nadzieję, że wszyscy wynieśli wiele cennych informacji z tego spotkania. Myślę, że było ono niezwykle udane i pozwólcie, że w tym miejscu zaproszę Was od razu na nasze kolejne wydarzenie, które odbędzie się już 12 czerwca br. Mowa tu o VI Ogólnopolskiej Giełdzie Rzepaczano-Zbożowej, na którą zapraszamy tym razem do Pałacu w Opieszynie k. Wrześni. Jest jeszcze możliwość zapisania się na to spotkanie, a zatem bardzo serdecznie Wszystkich zainteresowanych zapraszam. Mamy niezwykle interesujących specjalistów, którzy powiedzą nam o tym, czego możemy się spodziewać w najbliższych tygodniach i miesiącach na rynku zbóż, rzepaku i kukurydzy - zachęca Karol Bujoczek, redaktor naczelny top agrar Polska.

A o czym piszemy w czerwcowym wydaniu?

- Piszemy o tym, kiedy będą nabory na premię dla młodego rolnika i jakie warunki trzeba będzie spełnić, żeby z nich skorzystać. Piszemy także bardzo szeroko, tym razem o rolnictwie na Podkarpaciu. Jak się okazuje, jest to niezwykle interesujący region i bogaty w pomysły na to, jak wykorzystać potencjał regionu, ziemi, a także warunków naturalnych. Mieliśmy okazję odwiedzić ciekawych rolników i mam nadzieję, że także w trakcie Krajowych Dni Pola w Boguchwale będzie okazja żeby podyskutować o tym materiale - zachęca Karol Bujoczek.

Więcej informacji o czerwcowym wydaniu znajdziesz w zakładce "E-wydania".

Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
20. czerwiec 2024 21:38