StoryEditor

BioFeed obchodzi 15 urodziny! Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia!

Uroczystość 15-lecia BioFeed odbyła się 17 czerwca w Butrynach pod Olsztynem. Na wydarzenie przybyli pracownicy, klienci, kontrahenci, partnerzy biznesowi, samorządowcy oraz wszyscy inni współpracownicy, tworząc zgromadzenie liczące blisko dwa tysiące osób. Główną atrakcją wydarzenia był koncert zespołu Bajm. Zobacz galerię zdjęć!
10.07.2023., 12:07h

Firma BioFeed rozpoczęła swoją działalność 15 lat temu, obchody 15-lecia firmy odbyły się w w Butrynach pod Olsztynem. Na obchody tego wyjątkowego jubileuszu przybyli pracownicy, klienci, kontrahenci, partnerzy biznesowi, samorządowcy oraz wszyscy inni współpracownicy, tworząc zgromadzenie liczące blisko dwa tysiące osób.

Firma BioFeed rozpoczęła podpój rynku jako niewielka wytwórnia pasz w miejscowości Rajkowy koło Pelplina. - Dzisiaj jednak, BioFeed  jest jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży paszowej i żywności dla zwierząt w kraju. Zatrudnia blisko 300 osób i posiada pięć fabryk w różnych regionach Polski. BioFeed  dostarcza bezpieczne i innowacyjne produkty do wielu tysięcy klientów - zaznaczają przedstawiciele firmy BioFeed

Pracownicy stanowią najważniejszy kapitał firmy

Prezes firmy BIOFEDD, Krzysztof Więczkowski podczas inauguracji wydarzenia podkreślił, że według niego najcenniejszym kapitałem BioFeed są jego pracownicy, których oddanie i profesjonalne podejście do codziennej pracy stanowią klucz do sukcesu firmy. Prezes Więczkowski wspomniał także o najnowszej inwestycji – Centrum Badawczo – Rozwojowym w Pasłęku, którego oficjalne otwarcie miało miejsce na początku czerwca br. Zaprezentowano zdjęcia z budowy nowoczesnego obiektu, który opracowuje innowacyjne rozwiązania w dziedzinie żywienia zwierząt, które stanowią nowość na skalę Europy. Następnie Michał Wysocki, właściciel BioFeed w skrócie przedstawił historię firmy oraz zaprezentował plany na najbliższą przyszłość. Podziękowano również za wspólnie przepracowane lata. 

Po oficjalnym rozpoczęciu, odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla pracowników z najdłuższym stażem pracy, co stanowiło wyraz uznania i podziękowania za ich długoletni wkład w rozwój firmy. Na scenie pojawili się także samorządowcy, przedstawiciele kontrahentów i klientów. Wśród nich byli m.in. Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Gustaw Marek Brzezin, wójt gminy Dobryszyce i jako przedstawiciel klientów Pani Elżbieta Kołaczyńska.

- Wszyscy podziękowali, wygłosili wzruszające słowa i wręczyli prezenty z okazji 15. urodzin BioFeed  - relacjonują organizatorzy. 

Atrakcje na jubileuszu BioFeed

Po oficjalnej części goście mieli okazję skorzystać z atrakcji znajdujących się na terenie pikniku oraz wziąć udział w konkursach i quizie dotyczącym firmy. Wieczorem na scenie pojawiła się znana polska wokalistka Beata Kozidrak z zespołem Bajm, która rozpaliła atmosferę i porwała wszystkich uczestników pikniku do tańca.

- Nie zabrakło największych przebojów, takich jak „Do lata”, „Józek, nie daruję ci tej nocy” czy „Biała armia”. Ogromne wrażenie zrobił również efektowny finał występu Bajmu z użyciem konfetti. Gorącą atmosferę utrzymywał również DJ, który zapewnił rozrywkę do późnych godzin nocnych. Całą imprezę poprowadziła znana prezenterka radiowa Anita Zalewska - wymienia firma BioFeed

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Pełna galeria z tego wydarzenia znajduje się TUTAJ

Dorota Kolasińska
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska Redaktorka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
01. grudzień 2023 12:34