StoryEditor

XXV Jubileuszowa Międzynarodowa Konferencja Naukowa w Polanicy Zdroju. Zobacz program!

Już jutro w Polanicy Zdroju rozpoczyna się Jubileuszowa Międzynarodowa Konferencja Naukowa. To już XXV spotkanie poświęcone fizjologii i patologii przeżuwaczy, rozrodowi i chorobom gruczołu mlekowego.  
21.06.2023., 16:06h

Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem QUO VADIS, VETERINARIA?

Na to pytanie odpowiedzą wybitni specjaliści z kraju i zagranicy. Dyskusji naukowej towarzyszyć będą koncerty oraz spotkania towarzyskie. Będzie to wyjątkowe wydarzenie o uroczystym charakterze, podsumowujące minione lata.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. prof. dr Pamela Ruegg, z Michigen State University USA, specjalistka od mastitis, prof. dr Walter Baumgartner, z University of Veterinary Medicine w Wiedniu, prof. dr Alexander Starke, z Leipzig University W Niemczech, dr. Lukáš Hlubek, z Veterinární ošetřovna, Czechy oraz nasi specjaliści, znani i uznani wśród hodowców i lekarzy weterynarii – prof. Maciej Kowalski, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, prof. Tadeusz Stefaniak I dr hab. Paulina Jawor, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, dr hab. Wojciech Barański, prof. UWM, dr hab. Marcin Gołębiewski, prof. SGGW.

Organizatorem konferencji jest Katedra Rozrodu z Kliniką Zwierząt Gospodarskich UP we Wrocławiu, Komitet Nauk weterynaryjnych i Biologii Rozrodu PAN, PTNW Sekcja fizjologii i patologii przeżuwaczy oraz Teatr Zdrojowy w Polanicy-Zdroju, a przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego prof. dr hab. Jan Twardoń. 


Program XXV Jubileuszowej Międzynarodowej Konferencji Naukowej w Polanicy-Zdroju

Mira Wieczorek
Autor Artykułu:Mira Wieczorek
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
02. grudzień 2023 17:27