StoryEditor

Byłeś na Pejsakówce? Odbierz zdjęcie grupowe!

Odbierz grupowe zdjęcie z 23., ostatniej Pejsakówki! To jedyna okazja otrzymania pamiątkowej fotografii z Konferencji w Puławach. 
28.06.2018., 13:06h
Zapraszamy wszystkich uczestników Konferencji Naukowej w Puławach do odbioru pamiątkowego zdjęcia zrobionego na sali wykładowej Państwowego Instytutu Weterynaryjnego we wtorek 26 czerwca po pierwszej sesji. 

Zorganizowana przez naszą redakcję sesja fotograficzna uświetniła po żegnanie prof. Zygmunta Pejsaka z uczestnikami corocznych Konferencji Naukowych dla całej branży trzodowej. Spotkania te były przez 23 lata okazją do dyskusji pomiędzy lekarzami weterynarii – specjalistami chorób świń, a producentami świń. 29 czerwca, w piątek, profesor Pejsak przechodzi na zasłużoną emeryturę i kończy pracę w PIWet w Puławach.

Podczas Pejsakówek świat nauki ścierał się z praktyką. Konferencja była oknem na świat nie tylko dla lekarzy weterynarii, ale również dla rolników i pracowników przemysłu paszowego, farmaceutycznego, wyposażeniowego i genetycznego. 

Profesorowi życzymy efektywnego wypoczynku z nadzieją jednak, że pozostanie jak najdłużej czynny zawodowo i nie pozbawi branży swojej osobowości i charyzmy. 

Uczestników Konferencji zapraszamy do pobrania zdjęcia.

Aby pobrać zdjęcie w pełnej rozdzielczości za darmo, wypełnij poniższy formularz:
Zanim wypełnisz poniższy formularz, zapoznaj się z pełną treścią klauzuli informacyjnej (PDF).

Anna Kurek
Autor Artykułu:Anna Kurek

redaktor „top agrar Polska”, zootechnik, specjalistka w zakresie hodowli trzody chlewnej.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
25. lipiec 2024 09:00