StoryEditorMateriał promocyjny

CEDROB zaprasza hodowców trzody

Wciąż można zgłaszać chęć uczestnictwa w konferencji pt. „Nowoczesne sposoby na zwiększenie dochodowości hodowli trzody chlewnej”, która odbędzie się 12 czerwca w Restauracji „Bobrowianka” w Ostrowie Wielkopolskim (Bolesława Limanowskiego 134).
08.06.2018., 12:06h
Spotkanie organizuje marka CEDROB Pasze wchodząca w skład Grupy Kapitałowej CEDROB S.A. Inicjatywa jest skierowana do obecnych hodowców trzody, jak i tych, którzy dopiero planują uruchomić taką formę działalności rolniczej.
 
Organizatorzy podzielili spotkanie na dwie części. Pierwsza – konferencyjna startuje o godzinie 11.00. Podczas tego panelu będzie można między innymi zapoznać się z głównymi założeniami programu integracji tuczu – Gobarto 500 czy też elastycznymi formami współpracy oferowanymi przez markę CEDROB Pasze. Zostanie poruszony też ważny temat bioasekuracji na fermach trzody chlewnej i jej realny wpływ na dobrostan zwierząt i zysk hodowcy.
W programie przewidziano też panel dyskusyjny i wspólny obiad.
 
Zgłoszenia można składać pod numerem telefonu 664 053 730 lub drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
30. maj 2024 14:29