StoryEditor

Najnowsza książka prof. Zygmunta Pejsaka już jest w sprzedaży!

Zdrowie świń, profilaktyka i terapia – to długo wyczekiwana książka prof. Zygmunta Pejsaka i jego współpracowników. Zachęcamy do nabycia tej niezwykłej publikacji!
18.06.2021., 12:06h
Najnowsza książka prof. Zygmunta Pejsaka „Zdrowie świń, prewencja i terapia” jest już dostępna w sprzedaży. To długo wyczekiwana pozycja na rynku wydawniczym. Ci z Państwa, którzy mieli poprzednie wydania, zapewne z chęcią sięgną po najnowsze wydanie. Tych, którzy się jeszcze z nią spotkali, zapraszamy do zakupu.

Ten podręcznik to ponad 800 bogato ilustrowanych stron, obejmujących wszystkie jednostki chorobowe występujące u świń, z obszernymi rozdziałami dotyczącymi dobrostanu, bioasekuracji i aktualnych informacji na temat afrykańskiego pomoru świń oraz behawioru dzików – najistotniejszego wektora rozprzestrzeniania się wirusa ASF.

Do przygotowania niniejszego podręcznika profesor zaprosił uznanych pracowników nauki oraz praktyków. Dzięki temu zyskał on zarówno pod względem naukowym, jak i praktycznym. Książka ta jest szczególnie przydatna dla praktykujących lekarzy weterynarii, producentów i hodowców świń, zootechników, a także studentów weterynarii i zootechniki.

Książka jest w regularnej sprzedaży w naszym sklepie internetowym na www.agrarsklep.pl oraz na naszych stoiskach w trakcie imprez terenowych. Pytania prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr telefonu 61 886 29 08.

Prenumeratorzy top agrar Polska mogą nabyć ją na preferencyjnych warunkach w cenie 189 zł za egzemplarz. W wersji limitowanej, oprawionej w ekoskórę – za 249 zł. Dla pozostałych osób cena wynosi odpowiednio 289 zł i 349 zł. Pokrywamy koszty wysyłki. 


Zamów książkę TUTAJ


 
Anna Kurek
Autor Artykułu:Anna Kurek

redaktor „top agrar Polska”, zootechnik, specjalistka w zakresie hodowli trzody chlewnej.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
29. luty 2024 09:47