StoryEditor

Nasze seminaria: Doskonalenie produkcji świń w dobie ASF

Hodujesz świnie? Chcesz dalej rozwijać produkcję? Musisz wziąć udział w naszym seminarium dla producentów świń. Już w maju, wraz z najwyższej klasy specjalistami będziemy dyskutować na temat tego jak w dobie ASF udoskonalić produkcję świń. Zapisz się już dziś – liczba miejsc ograniczona!
23.03.2018., 12:03h
W tym roku seminaria "top agrar Polska" dla wszystkich zainteresowanych produkcją świń odbędą się w Wielkopolsce oraz na Kujawach. 28 maja zapraszamy do poznańskiego Biocentrum – ul. Dojazd 11, a 29 maja do Wąbrzeźna do hotelu Rondo – ul. Mikołaja z Ryńska 11A. 

O najczęstszych problemach zdrowotnych w krajowych chlewniach i ich praktycznych rozwiązaniach będzie podczas seminariów mówił prof. Zygmunt Pejsak z PIWet-PIB w Puławach.
W panelu dotyczącym organizacji rozrodu dr Grażyna Kusior podpowie w jaki sposób podnieść produkcyjność stada i zoptymalizować produkcję prosiąt. Z kolei jak z młodych świń zrobić megatuczniki będzie wyjaśniał Grzegorz Chrostowski.

To tylko część z zaplanowanych tematów. Będziemy  m.in. szerzej dyskutować o bioasekuracji stad świń, a  prof. Pejsak będzie także tłumaczył jak rozpoznać pierwsze oznaki afrykańskiego pomoru świń w chlewni. 

Zapisz się już dziś! Liczba miejsc ograniczona!
Serdecznie zapraszamy do udziału.

Zapisy na www.tap.pwrwydawnictwo.pl/swinie


aku

Anna Kurek
Autor Artykułu:Anna Kurek

redaktor „top agrar Polska”, zootechnik, specjalistka w zakresie hodowli trzody chlewnej.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
25. czerwiec 2024 20:38