StoryEditor

FRICKE Maszyny Rolnicze Sp. z o.o. nowym dilerem SaMASZ Sp. z o.o.

Do grona firm, które oferują sprzedaż maszyn SaMASZ na Podlasiu, dołączył diler FRICKE Maszyny Rolnicze Sp. z o.o., oddział w Rzędzianach. SaMASZ współpracuje od wielu lat z dilerami m.in. MAX ROL Jeżewo Stare, AGRO ROLNIK Śniadowo i KS Agro. Nowy kontrahent w województwie podlaskim zastąpi dotychczasowego dilera – firmę Contractus Sp. z o.o.
10.12.2021., 14:12h

Fricke od ponad 20 lat obsługuje klientów na terenie Warmii i Mazur. Jest autoryzowanym dilerem marki John Deere. Specjalizuje się w sprzedaży maszyn rolniczych, komunalnych oraz niezbędnych części i akcesoriów.

- Rozwinięta sieć sprzedaży, wieloletnie doświadczenie i zespół świetnych specjalistów – handlowców i serwisantów, skutecznie wesprą nasze działania także na terenie województwa podlaskiego – podkreśla firma SaMASZ. Zmiany te mają na celu zapewnienie szerszego dostępu do oferty, a także profesjonalnego wsparcia kadry Fricke w sprzedaży maszyn SaMASZ.

- Dzięki dotychczasowej bardzo dobrej i ciągle rozwijanej współpracy z dilerami w województwie podlaskim, nabywcy i użytkownicy maszyn SaMASZ mają łatwiejszy dostęp do wykwalifikowanych doradców handlowych – zaznacza firma.

 - Wszystkie zmiany w naszej sieci dilerskiej mają na celu zapewnienie jak najlepszej obsługi sprzedażowej oraz posprzedażowej. Zależy nam na tym, aby nasi Klienci mogli czerpać maksymalne korzyści z użytkowania maszyn SaMASZ.” – mówi Piotr Cebeliński, Kierownik Działu Handlu Krajowego i Spedycji SaMASZ Sp. z o.o.

Dotychczasowa wieloletnia współpraca z firmą Contractus była udana, a SaMASZ ma nadzieję, że obecne zmiany to krok w stronę rozwoju oraz zwiększenia potencjału sprzedażowego poprzez dotarcie do nowych klientów. 


Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
02. grudzień 2023 15:17