StoryEditor

Ładowacze czołowe i maszyny zielonkowe od InterTech

Firma InterTech – polski producent ładowaczy czołowych, maszyn zielonkowych, uprawowych czy komunalnych co rusz wprowadza nowe modele maszyn, a ostatnio pochwaliła się także wzmocnieniem pionu handlowego.
26.01.2024., 08:30h

Nowy rok przyniósł nowe nazwisko – Tomasz Kotowicz został częścią zespołu InterTech, wnosząc do firmy świeże spojrzenie i podejmując się poprowadzenia rozwoju sieci dealerskiej w kraju. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży oraz dogłębna znajomość rynku krajowego niewątpliwie pozwoli firmie na dynamiczny rozwój siatki sprzedażowej.

image

Na zdjęciu od lewej Anna i Piotr Jankowscy – właściciele firmy, Tomasz Kotowicz – dyrektor sprzedaży krajowej, Marcin Kraska – dyrektor sprzedaży zagranicznej.

FOTO: Andrzej Tyminski

Pomocne w jego przedsięwzięciach okażą się zaplanowane szkolenia oraz wdrażanie systemu CRM, który mają na celu optymalizację komunikacji z klientami finalnymi i uproszczenie procesu składania zamówień. InterTech jest przy tym nieustannie zaangażowany w analizę rynku, aby identyfikować oczekiwania i zaspokajać je za pośrednictwem spersonalizowanej oferty produktów i usług. Inwestycje w cyfryzację i automatyzację procesów rozpoczęte w 2021 roku, wciąż podnoszą standardy usług dealerskich, dając naszym dealerom doskonale zaprojektowane narzędzia do zwiększania skali sprzedaży.

image
FOTO: Maciej Giedrojc

Warto zaznaczyć, że wartością dodaną oferowaną przez producenta z Zambrowa są kompleksowe usługi po sprzedażowe, obejmujące gwarancje i serwisy, które transformują zakup w długoterminowe partnerstwo.

Zobacz także: Obowiązkowe wyposażenie ciągnika rolniczego. Wybierasz się na strajk? Tak nie dostaniesz mandatu!

Rozwijający się sektor maszyn rolniczych

W dynamicznie rozwijającym się sektorze maszyn rolniczych, kierunki rozwoju wyznaczane są zarówno przez innowacje technologiczne, jak i marketingowe, pozwalające na lepszą obsługę klienta i rozwinięcie sprawnie działającej sieci dystrybucji. Innowacyjność nierzadko stanowi kluczowy element decydujący o przewadze danej firmy na rynku.

image

T.Kotowicz

FOTO: Andrzej Tyminski

Równie ważne co strategia dystrybucji produktów jest dla firmy wykorzystanie nowatorskich technologii w procesie produkcyjnym. Dlatego właśnie na ubiegłorocznych targach Agritechnica w Hanowerze premierę miał najnowszy ładowacz czołowy IT 1800 Green Power firmy InterTech. Ładowacz przy ładowności nominalnej wynoszącej 1800 kg waży jedynie 487 kg. Wyróżnia go też zredukowany nacisk na przednią oś oraz zmieniony środek ciężkości ciągnika, co ogranicza ugniatanie gleby przez przednią oś i poprawia komfort pracy, czy zmniejsza obciążenie zawieszenia osi.

Jan Beba
Autor Artykułu:Jan Bebaredaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
18. kwiecień 2024 00:01