StoryEditor

Maszyny Maschio Gaspardo w ofercie New Holland

W przyszłym roku firma New Holland poszerzy ofertę sprzętu do uprawy o brony talerzowe i głębosze produkowane przez Maschio Gaspardo. Sprzęt dostosowany będzie do ciągników serii T5, T6 i T7 (do mocy 300 KM), do zastosowań w ciężkich warunkach glebowych.
27.10.2020., 12:10h

Kierownictwo koncernu New Holland Agriculture podpisało umowę dostaw z Maschio Gaspardo, w ramach której firma będzie produkowała dla marki New Holland wybrane modele bron talerzowych oraz głęboszy. Niebawem na rynku pojawią się więc kompaktowe brony talerzowe SDM i SDH oraz głębosze SUM i SUH sprzedawane również pod marką New Holland i dostępne będą wyłącznie w autoryzowanych punktach dealerskich marki.

– Bardzo cieszymy się z naszej nowej umowy partnerskiej z Maschio Gaspardo. New Holland jako marka stale poszukuje, usprawnia i poszerza ofertę dla swoich Klientów, aby zapewnić im innowacyjne i kompleksowe rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. W Maschio Gaspardo znaleźliśmy partnera z długoletnim doświadczeniem, lidera w swojej dziedzinie. Dlatego za sprawą tej umowy możemy udostępnić ich najwyższej jakości wyroby naszym Klientom, poszerzając gamę produktów, która pozwoli dopasować sprzęt wysokiej jakości do ich wymagań – stwierdził Carlo Lambro, prezydent marki New Holland Agriculture

– Maschio Gaspardo posiada już trwałą umowę o współpracę z marką New Holland w zakresie dostaw oryginalnego sprzętu. Jesteśmy dumni z tego nowego prestiżowego projektu, jako że potwierdza on również wysokiej jakości standardy, jakie osiągnęła firma Maschio Gaspardo w kwestii swoich produktów oraz usług oferowanych Klientom. Jest to kolejna ważna cegiełka w procesie naszego rozwoju – dodał Mirco Maschio, Prezes grupy Maschio Gaspardo.

Nowe maszyny New Holland w pierwszej kolejności wprowadzone zostaną na kluczowe rynki europejskie w Austrii, Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Irlandii, Holandii, Polsce, Portugalii, Szwecji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. W powyższym zestawieniu nie ma rodzimego rynku włoskiego, na którym najprawdopodobniej Maschio Gaspardo stawia tylko na swoją siatkę dystrybucyjną.

Warto podkreślić, że od kilku lat w skład marki New Holland wchodzi gama maszyn do uprawy i siewu wywodząca się z marki Kongskilde (agregaty uprawowe, siewniki) i Overum (pługi). Kooperacja z Maschio Gasaprdo pozwala uzupełnić gamę o maszyny, których do tej pory nie było w ofercie New Holland.

Jan Beba
Autor Artykułu:Jan Bebaredaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
20. maj 2024 22:57