StoryEditor

Nowe modele Deutz-Fahr TTV z bezstopniowymi przekładniami

Pięć nowych modeli z bezstopniowymi przekładniami TTV i mocnymi 4- i 6-cylindrowymi silnikami o maksymalnej mocy od 161 KM do 192 KM uzupełniło ofertę serii 6 TTV marki Deutz-Fahr.
11.01.2024., 14:59h

Nowe modele z bezstopniowymi przekładniami

Przekładnia TTV umożliwia jazdę z prędkością 50 km/h przy zredukowanych obrotach silnika, co zmniejsza hałas i zwiększa wydajność. Nowy jest też układ hydrauliczny Clean-
Oil, z oddzielnym zbiornikiem oleju dla maszyn o pojemności 60 l, co zapobiega niepożądanemu zanieczyszczeniu oleju przekładniowego i znacznie wydłuża żywotność podzespołów.

Kabina MaxiVision w nowych modelach serii 6 TTV jest oferowana w różnych wariantach, m.in. z nowo opracowaną konfiguracją mieszaną hydrauliki, uwzględniającą dwa obwody sterowane mechanicznie i dwa elektrohydraulicznie.

Traktorzysta może korzystać z maksymalnie pięciu elektronicznie sterowanych obwodów hydraulicznych i 12-calowego iMonitora na podłokietniku MaxCom. Wszystkie kabiny MaxiVision mają większe lusterka wsteczne i mogą być wyposażone w otwieraną przednią szybę, wiele uchwytów na urządzenia mobilne, chłodziarkę, czy wydajny system nagłośnienia z subwooferem.

Jan Beba
Autor Artykułu:Jan Bebaredaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
19. kwiecień 2024 01:51